Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Veteránský Krteček bude

8. ročník S postupným rozvolňováním se zřejmě dočkáme také veteránských akcí.Některé byly zrušeny, s jinými jejich pořadatelé zatím váhali a vyčkávali. Dnes jsem dostali info od železnobrodských škodováků, že oblíbená akve Veteránem za Krtečkem do Jizerských hor proběhne 17. července.

Každá posádka historického vozidla obdrží při registraci startovní číslo, itinerář a mapku tratě, upomínkový dárek a vstupenku do Muzea výroby dřevěných hraček.
Účastnický poplatek:


automobily do r. výroby 1939 - 50 Kč a motocykly
automobily do r. výroby 1945 - 100 Kč
automobily do r. výroby 1985 – 150 Kč


Hvězdicová jízda historických vozidel do 1985

Při příležitosti akce „Veteránem za Krtečkem do Jizerských hor“ je pořádána hvězdicová jízda s cílem u Muzea hraček v Jiřetíně pod Bukovou v sobotu 17. července 2021.

Hvězdicová jízda je uzavřený podnik, jehož účastníkem se může stát pouze ve stanoveném termínu řádně registrovaná posádka motorového vozidla vyrobeného před rokem 1985. Hvězdicové jízdy se mohou účastnit motocykly, sidecary a automobily odpovídající bezpečnostním předpisům a schopné provozu po veřejných komunikacích. Vozidla startují v kategorii motocyklů a sidecarů nebo automobilů bez ohledu na objem válců.

Místem startu je libovolně zvolené místo. Trať si každý může zvolit libovolnou, ale počítána bude nejkratší vzdálenost z potvrzeného místa odjezdu do Albrechtic v Jizerských horách. Před startem si účastník opatří věrohodný doklad o místě startu (účtenka s adresou provozovny, parkovací lístek apod.)

Každý soutěžící si musí zvolit dobu startu tak, aby přijel do cíle sobotu 17. července 2021 do 11.00 hodin. Jako nejlepší bude vyhodnoceno vozidlo, které přijede z nejvzdálenějšího místa, nejpozději však v 10.30 hodin. Kategorie budou rozděleny podle stáří vozidel – kategorie I – do roku výroby 1945 a kategorie II. – do roku výroby 1985.

Výletová jízda historických vozidel krajem Jizerských hor


Soutěže se mohou účastnit všechna historická vozidla vyrobená před rokem 1985. (vyjímky po dohodě s pořadatelem)

Soutěžíme o cenu muzea výroby dřevěných hraček.

Soutěžíme v kategoriích motocykly vč. sidecarů a automobily, bez ohledu na počet válců a stáří vozidla.

Soutěž se pojede dle jednoduchého šipkového itineráře a přiložené mapky v okolí Albrechtic v Jizerských horách a Jiřetína pod Bukovou.

V době jízdy je počítáno s 45 min. na oběd dle vaše volby. Některé restaurace budou vyznačeny v itineráři.

Předpokládaný start v 11.00 hodin

Cíl soutěže bude na asfaltovém oválu u fotbalového hřiště u Kamenice v Albrechticích v Jizerských horách do 16.00 hodin. Zde bude občerstvení limo, pivo a něco dobrého z udíny, toalety, možnost posezení, reprodukovaná hudba. Vyhlášení výsledků v 17.00 hodin.
Registrace účastníků a přihlášky NEJPOZDĚJI DO 30. 6. 2021


Libor Bryknar mob: 737758619
e-mail: l.bryknar@seznam.cz


Více zde: https://phsbrod.webnode.cz/akce/za-krteckem-do-jizerskych-hor/

Poyn> Na krtečkovi jsme byli už několikrát a vždy jsme byli nadšeni.Užijete si den plné radosti a zábavy a projedete se krásnou krajinou Jizerských hor

JL 11.5.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar