Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Veteránisté zamíří v srpnu na Domažlicko

Přestože koronavir výrazně zredukoval kalendář soutěží a srazů historických vozidel, pořadatelé z Veteran car clubu Domažlice svoji tradiční srpnovou jízdu spolehlivosti nezrušili a pilně připravují její již 46.ročník, jenž se uskuteční v sobotu 22.srpna. Akce je opět určena automobilům a motocyklům do roku výroby 1955.

Pokud bude příznivá epidemiologická situace, startovat se bude opět od 11 hodin na starobylém domažlickém náměstí, kde budou již přibližně hodinu před startem vystaveny všechny zúčastněné stroje. Pokud koronavirus na Chodsku opět zahrozí, budou soutěžící vyrážet na přibližně osmdesátikilometrovou trasu z autokempu v obci Babylon, kde také bude organizační centrum jízdy.


Trasa povede z Domažlic přes obce Luženičky, Draženov, Pařezov, Otov, Meclov, Srby, Vítání, Štítary, Hostouň, Mutěnín, Ostrov, Rybník, Šidlákov, Hora Svatého Václava, Drahotín, Poběžovice, Kramolín, Postřekov, Klenčí pod Čerchovem a Trhanov do cíle v autokembu Babylon, kde jsou první motocyklisté očekáváni již před 15.hodinou. Pořadatelé slibují, že si na trati přijdou na své nejen specialisté na nejrůznější dovednostní úkoly, ale především ti, kteří se rádi kochají krásnou krajinou.


Uzávěrka přihlášek je 20.července, přihlášku a podrobnější informace najdou zájemci na http://www.amkdomazlice.cz/cs/veterancarclub-46rocnik.


Jan
Pek 9.7.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar