Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Veteráni pod zámkem v Dobřichovicích

Většina veteránských akcí se pořádá v sobotu, ale pozor. Šestý ročník výstavy Veteráni pod zámkem v Dobřichovicích se uskuteční v neděli 19. května od 10 do 15 hodin. Jinak tento víkend bude opět plný různých soutěží a srazů.

Samotnou výstavu Veteráni pod zámkem ještě doplní od 11 hodin start Vzpomínkové jízdy Jiřího Kristiána Lobkowicze do Mělníka, které se zúčastní dvacítka historických automobilů.„Když jsme v roce 2018 začínali, měli jsme sen. Sen, že spojíme lidi, kteří sdílí stejnou vášeň pro stará auta jako my. S každým ročníkem jsme se snažili tento sen rozvíjet, a přestože víme, že ne vždy je vše perfektní, vaše podpora nám dává sílu nepřestat a pokračovat s dalším a dalším ročníkem. Každý rok přinesl něco nového, něco, co zůstalo v našich srdcích. V době, kdy ceny stoupají ze všech stran, jsme se rozhodli jít proti proudu a udržet vstupné bez změny, aby si výstavu mohly užít opravdu všichni. Přijďte si užít nezapomenutelné zážitky společně s námi! Těšíme se, veteránů bude opravdu hodně podle přihlášek,“ říká Jiří Krupička.


Jen dodáváme, že vstupné je 150 Kč, děti do dvanácti let neplatí.
Tradičně se můžete těšit na výstavu historických vozidel v krásném prostředí dobřichovického zámku a řeky Berounky. Chybět nebude doprovodný program ani dobová muzika. Akci můžeme jen doporučit.

Letos bude v Dobřichovicích probíhat motoristický víkend. V sobotu bude k vidění ještě sraz vozidel Chevrolet Corvette, které projedou spanilou jízdou centrum města.


A ještě dodáváme, v neděli bude po celý den uzavřena silnice z Mníšku pod Brdy o Řevnic z důvodu konání závodu do vrchu.JL 16.5.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar