Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Sraz MTX bude součástí Podzimního Sosnění

V sobotu 25.září 2021 se opět rozburácejí na sosnovském autodromu motory historických sportovních a závodních automobilů včetně formulí při Podzimním Sosnění, které je součástí 1.oficiálního srazu automobilů a motocyklů MTX.

Po loňské úspěšné premiéře se letos očekává ještě větší účast majitelů, ať závodních nebo sériových automobilů se značkou MTX, které byly během padesátileté historie vyrobeny v závodech v Plzni, Příbrami, Bukovně nebo Mělníku.


Sraz MTX se uskuteční opět jako součást Podzimního Sosnění historických sportovních a závodních automobilů. Všichni majitelé mohou svůj automobil nebo motocykl MTX třeba jen vystavit nebo si i zazávodit v kategorií formulí nebo v jedné z vypsaných skupin cestovních automobilů. K dispozici bude i vymezený čas pro předváděcí jízdy po okruhu.Startovné účastníci srazu MTX neplatí, a navíc bude pro ně připraveno občerstvení. Srdečně jsou zváni i bývalí jezdce, kteří s automobily nebo motocykly MTX psali historii československého motoristického sportu.Program bude v podstatě stejný jako v minulých letech, dopoledne od 9 hodin tréninkové jízdy, od 13 hodin pak závody s hromadným startem jednotlivých kategorií a ukázkové jízdy.


Vstupné diváci neplatí.


Více info na www.veteranskerojeni.cz


Info
ke srazu: lasik@autokaleidoskop.czJL 24.8. 2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar