Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Spring Classic se přesouvá na 5.června

Ani druhý ročník Spring Classic se v polovině dubna neuskuteční. Stejně jako v loňském roce musí organizátoři veteránskou setinovou rallye kvůli koronavirovým opatřením odložit na jiný termín, respektive na první červnovou sobotu.

„Setinová rallye má být pro všechny zábavou a skvělým zážitkem. S ohledem na avizované prodloužení většiny opatření do Velikonoc a pomalé tempo rozvolňování nepředpokládáme, že v polovině dubna bude možné zorganizovat akci pro několik stovek účastníků a diváků, jak jsme zvyklí. Věříme, že to každý pochopí a rád počká na dobu, kdy se budeme moci setkat všichni společně,“ vysvětluje důvody odložení Pavel Kacerovský, zástupce týmu pořadatelů z ČK motorsportu a ÚAMK South Bohemia Rally Clubu.

V případě příznivého vývoje epidemické situace se II. Spring Classic, úvodní podnik nově vzniklého seriálu Classic Challenge 2021, pojede v sobotu 5. června. „Přihlášeným posádkám, kterým nově naplánovaný termín nevyhovuje, uhrazené startovné vrátíme, případně jim ho převedeme na některou z dalších akcí. Současně posouváme uzávěrku přihlášek na 23. května,“ doplňuje ředitel soutěže a jedním dechem vzkazuje: „Všem příznivcům našich setinových rallye přejeme zejména pevné zdraví a těšíme se brzy na viděnouPK 12.3.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar