Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Škodovky se sjely na Pecku

Již po dvacáté připravil Fan Club Škoda Vysoké Mýto a Hradec Králové sraz vozů Škoda v krásném areálu Kempu Pecka. Přestože byly velké obavy, zda se sraz díky vládním opatřením vůbec uskuteční, vše dobře dopadlo.

V sobotu 13. června se sjelo v dopoledních hodinách více jak osmdesát historických vozů Škoda nejrůznějších typů. I díky příjezdu dalších veteránů nezávisle na tomto setkání převládaly staré Felicie a stále více oblíbená „erka“. Nechyběly ani Octávie, Spartaky, vozy řad Š 1000 MB – 110 i novější 105 – 130.


Zájemci se mohli zúčastnil jízdy zručnosti, obohacené o poznávání předmětů schovaných v sáčku a výměny kola. Exhibici se závodním vozem předvedl jako „dárek“ k jubileu špičkový závodník Petr Šimurda.


Byly připraveny i soutěže pro děti. Po obědě následovala tradiční spanilá jízda na trase Pecka – Bělá u Pecky – Lázně Bělohrad – Tetín – Vřesník – Pecka. Sraz byl oficiálně zakončen vyhlášením nejšikovnějších řidičů a řidiček, nejstarších a nejhezčích vozů.Jubilejní dvacátý sraz se, podpořený příjemným letním počasím, vydařil. Poděkování za povedenou akci patří jak pořadatelům z Fan Clubu Škoda, tak i Kempu Pecka za skvělé zázemí.
Pavel Vydra 14.6.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar