Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Setkání legend 2020 o prvním dubnovém víkendu

Dovolujeme si Vás pozvat na společenskou událost s názvem Setkání legend, která proběhne 3. a 4.dubna v Písku a blízkém okolí. Soutěžit se bude hlavně na motokárové dráze v Písku a na letišti v Bechyni. Jedná se o legendy v pravém slova smyslu, tedy bývalé soutěžní jezdce a spolujezdce.

„Jedná se o adrenalinový souboj jako dříve na RZ a též večer v restauraci, tak jak to bylo za dob našeho mládí zvykem,“ říká jeden z organizátorů bývalý soutěžní jezeev Vácclav Polívka. Akce začne v 8 h v Písku, očekávané ukončení prvního závodního dne je cca kolem 18 h., tak aby všichni stihli v pohodě večeři. Večerní volná zábava a vzpomínání bude probíhat do kuropění přímo v hotelu, kde budeme všichni ubytováni.
Start do druhého dne bude cca v 10 h, podle náročnosti noci. Ukončení akce předpokládáme kolem 16 h.
Požadavek pořadatelů – dobrá nálada, úsměv na tváři a zanechání nemocí a prášků v místě bydliště, auto pokud možno do roku výroby 2000, po dohodě je možné i mladší. Podmínkou u všech vozidel je platné povinné ručení (kontrola na startu). Helmy jezdec a spolujezdec.
Sraz je 3.dubna v 8 hod. na motokárovém okruhu v Písku na Hradišti, kde bude kontrola povinného ručení, přidělí se startovní čísla a rozdají itineráře. Start prvního auta bude 9 h na okruh podle časového harmonogramu/bude vyvěšen po uzávěrce spolu se startovní listinou/.

Pro vzdálené posádky je možnost ubytování ze čtvrtka na pátek v Písku jeden kilometr od okruhu, kde je prostor pro parkování i vleků. Ti, kteří to mají do Písku opravdu daleko, mohou přijet na okruh do 10,45, kdy se pojede už druhé kolo. Vyzvednou si startovní číslo a itinerář. Poté se zařadí do „pelotonu“. Nebudou v celkové klasifikaci, ale měřené úseky budou ve výsledcích.

Auta s registračními značkami „R“ je možno z Písku do Bechyně přepravit na vleku bez časové penalizace.

Start přislíbili mj.Tomáš Fuchs, Vladimír Berger, Pavla Stránská-Vovsová a Jiří Voves, Jiří Webinger, Jan Mach, Petr Černohoský, Milan Zapadlo, pavel Šofr, Petr Polák, Ota Zenkl, Jiří Boček. Předpokládá se účast asi třiceti čtyřiceti posádek, někteří přijedou jen „pokecat“.


JL 9.3.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar