Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

DS3 Crossback
 

Retro Garáž v Lysé nad Labem - křest Skicáku V.Zapadlíka

Retro Garáž je auto-moto veterán burza & prodejní výstava zaměřená na historická vozidla a vše co k nim patří pořádaná v moderních výstavních prostorách výstaviště v Lysé nad Labem. Jarní „garáž“ proběhne v sobotu 30.března.

Na své si zde přijde opravdu každý. Ať už jste prodejce, který příjíždí prodat náhradní díly na staré vehilky nebo jste zapálený fanda, který hledá svůj sběratelský poklad. Retro Garáž, to je mnohem víc než „burza na letišti nebo louce".

Sobotní jarní Retro Garáž nabídne jednu výjimečnou perličku v programu, kterou zajisté ocení znalí veteránisté, ale i široká veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na křest nové knihy s názvem Skicák obsahující úžasné dosud neznámé malby světově uznávaného malíře Maestra Václava Zapadlíka.

Vydavatel tuto knihu představuje takto: Touto publikací bychom rádi všem milovníkům tvorby Maestra Václava Zapadlíka přiblížili nepříliš známou, ale svým způsobem nesmírně zajímavou část díla tohoto génia kresby a malby historických automobilů. Naleznete zde nejen náčrty, skici, kresby aut či jejich částí ale i obrázky jazzmenů nebo kresby obnažených žen svůdných křivek. Díky této skladbě neznámých obrázků jsme došli k přesvědčení, že i tato osobitá, nostalgicky kouzelná část jeho tvorby musí být představena široké veřejnosti a hlavně všem příznivcům a obdivovatelům světa historických vozidel.

Křest knihy Skicák bude probíhat v pavilónu B na stánku Veteran Car Clubu ČR (přímo uprostřed pavilónu) v 11:30 hod.

Retro Garáž probíhá v moderních výstavních prostorách Výstaviště v Lysé nad Labem (Masarykova 1727; 289 22; Lysá nad Labem; Středočeský kraj). Výstaviště nabízí především skvělou dopravní dostupnost ze všech směrů ČR ať už vozem nebo vlakem (cca 3 minuty chůze od železniční stanice Lysá nad Labem).
Otevřeno je od 8 do 16 hodin.


www.retro-garaz.cz
27.3.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar