Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Rallye Prague Revival se odkládá na duben 2021

S lítostí musím oznámit, že po poradě celého organizačního týmu, konzultacích s orgány hygieny a vyhodnocení situace není v našich silách zodpovědně vyhlásit říjnový termín pořádání desátého ročníku Rallye Prague Revival.

Za situace, kdy je na celém území České republiky vyhlášen nouzový stav do 5. listopadu a nelze předpokládat, že nyní platící mimořádná opatření ohledně hromadných akcí, by se po 18. říjnu radikálně změnila tak, že by bylo možné uspořádat akci pro 400 osob, je nemožné garantovat smluvním partnerům (ubytování, areály, služby) zahraničním ani domácím posádkám v dostatečném časovém předstihu konání akce.

Mně a celému organizačnímu týmu je to velice líto, ale musíme říjnový termín zrušit a 10. ročník přesunout na jaro příštího roku s nejpravděpodobnějším termínem o víkendu 9.-11. dubna 2021 či 16-18.4.2021. Revival se bude konat podle již připraveného harmonogramu a itineráře se startem a cílem v Praze a dvěma přenocováními v Liberci.

Přihlášky zůstávají v platnosti, pokud by se někdo rozhodl odhlásit se, bude mu vráceno již zaplacené startovné v plné výši.

Přátelé a příznivci revivalu, děkuji vám za pochopení a budu se s celým organizačním týmem těšit na duben příštího roku.

Přeji všem pevné zdraví a těším se na shledanou se všemi v pátek 9. dubna na Václavském náměstí v Praze na startu X. ročníku Rallye Praha Revival!

E.Patera 5.10.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar