Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Přehlídka veteránů v Roudnici nad Labem

Srdečně Vás zveme na 17. ročník výstavy historických vozidel, která se bude konat v sobotu 14. září 2019. Již po sedmnácté ji zahájíme v 10 h dopoledne na Karlově náměstí v Roudnici nad Labem. Tady se představí široká škála exponátů s datem výroby od desátých do sedmdesátých let minulého století.

[81]

V průběhu dne je zajištěn i další doprovodný program v podobě nové expozice na místní Hlásce, jízdy historickým autobusem, výletního vláčku po městě, divadelního představení a dílniček pro děti. Budou k dispozici i stánky s občerstvením a prodej vína.


V 11 hodin budou představeny všechny vozy čestných hostů v centru výstavy, a to tři vozy delegace z Národního technického muzea a vůz sběratele Stanislava Kargera. Dalším zpestřením je soutěžní módní přehlídka složená čistě z řidičů či posádek historických automobilů.


Celá akce vyvrcholí odpoledne ve 14,30 hod odjezdem na spanilou jízdu. Všechna vystavená vozidla budou postupně startovat skrz bránu umístěnou letos v horní části náměstí v blízkosti Finančního úřadu. Odjezd je komentovaný a každý stroj i řidič bude publiku představen.


Cíl spanilé jízdy je v Terezíně a vyjížďka je i tentokrát organizovaná jako tzv. „protijízda“, což znamená, že řidiči během spanilé jízdy potkávají své kolegy v protisměru. Trasa spanilé jízdy vede přes obce: Roudnice nad Labem – Chvalín – Židovice – Hrobce – Doksany –Brozany –Bohušovice – Terezín a zpět.10:00 Oficiální zahájení výstavy
10:00–14:00 Stylová hudební produkce kapely BONUS
11:00 Prezentace vozů čestných hostů v centru výstavy
13:00 Soutěžní módní přehlídka dobového oblečení
14:30 Defilé vozidel a start spanilé jízdy
16:00–17:00Závěr spanilé jízdy na Karlově náměstíPR 9.9.2019Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar