Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Pozvánka: Veterání pod dobřichovickým zámkem již v sobotu

Již 4. ročník výstavy historických vozidel Veteráni pod zámkem se uskuteční v krásném prostředí dobřichovického zámku a řeky Berounky v sobotu 21. května. Výstava je určena pro všechna historická vozidla do roku výroby 1992 a letos je zaměřena na vozy české a československé výroby, vítány jsou ale i vozy jiných značek.

Po roce se opět uvidíme pod zámkem v Dobřichovicích na populární výstavě Veteráni pod zámkem. Tentokrát pod zámkem kromě klasických nebo sportovních historických automobilů značek Tatra, Praga, Wikov, Walter, Škoda, Aero, Zbrojovka Brno, Jawa, ČZ, Jaguar, Mercedes-Benz, Rolls-Royce, Lincoln, Chevrolet, uvidíte stroje užitkové, zejména různé druhy traktorů Zetor, nákladních automobilů Tatra nebo krásný autobus Škoda 706 RTO. V roce 2022 se také více zaměříme na bohatý doprovodný program pro děti, které se rozhodně nebudou na výstavě nudit. Opět se budeme snažit, aby to byla pro účastníky i návštěvníky příjemná událost.


Na jednom místě uvidíte zhruba 150 zajímavých strojů v prostředí Dobřichovického podzámčí a blízkého okolí. Dle očekávání by se akce měly zúčastnit velmi zajímavé vozy, mezi nimi např. De Dion Bouton (1911), Ford T (1911) či Panhard Levassor (1914). Více informací najdete na: http://vccdobrichovice.cz/veterani-pod-zamkem/.


Po celý den bude hrát živá kapela i reprodukovaná dobová hudba. Stánek s dobrým občerstvením, skvělým místním pivem MMX a kvalitní kávou bude návštěvníkům k dispozici u vstupu.Přihlášky na akci je možné stále posílat přes web VCC Dobřichovice - http://vccdobrichovice.cz/prihlaska/


Parkování automobilem:

Parkování pro návštěvníky bude možné pod mostem na pravém břehu řeky Berounky a zejména na parkovišti u nádraží města Dobřichovice, kde o víkendech nebývá moc aut – parkoviště u nádraží má navýšené kapacity!


Cesta vlakem:

Z Prahy (Hlavní nádraží, Smíchovské nádraží) – směr Beroun – zastávka Dobřichovice (pásmo 1) – cesta trvá kolem 21 minut.
Z Berouna – směr Praha Hlavní nádraží / Smíchovské nádraží – zastávka Dobřichovice (pásmo 1) – cesta trvá kolem 19 minut.PR 16.5.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar