Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Pozvánka na Historic Jizera

Pořadatelé AMK Železný Brod zvou všechny majitele historických automobilů, vyrobených v letech 1945 až 1980 k účasti k dvoudenní jízdě pravidelnosti Historic Jizera. Už dnes můžeme prozradit, že pro soutěžící je přichystána opravdu nádherná trať.

Jak by také ne, když jeden z hlavních organizátorů Jan Hudský zná v okolí Železného Brodu kdejakou zapomenout asfaltovou silničku. Navíc Pojizeří, Podkrkonoší i podhůří Jizerských hor nabízí jedinečné možnosti pro pořádání veteránské akce.
Celá soutěž se jede za běžného silničního provozu a účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu a na trať soutěže bude stanoven jízdní průměr.
Trať bude do tří etap v celkové délce 450 km a v každé budou zařazeny zvláštní zkoušky pravidelnosti se stanoveným jízdním průměrem 35 až 40 km/h a tajné průjezdové kontroly. Pojede se podle šipkového itineráře po silnicích převážně III. a II. třídy.
Start a cíl soutěže je v Železném Brodě a pro účastníky bude zajištěno parkování v uzavřeném prostoru včetně noční ostrahy. Vklad na jeden automobil a dvě osoby za 850 Kč zahrnuje: 2 večeře pátek, dva obědy a dvě večeře sobota, itinerář, startovní číslo, logo soutěže a malé občerstvení v pátek a sobotu před startem do etap soutěže.
Kdo má zájem zkusit si, co obnáší taková jízda pravidelnosti získá další informace na http://www.amkzeleznybrod.estranky.cz/
nebo 603 858 333
Pátek 1.října
9.00 až 11.30Přejímka vozidel
12.30Start I. etapa
19.00Cíl
Sobota 2.října
9.00Start II. etapy
11.30Cíl II. etapy
13.30Start III.etapy
17.00Cíl

JL, 10.9.2010

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar