Oldtimer Bohemia Rally zná vítěze

Na webových stránkách www.obr-mb.cz se již objevily kompletní výsledky Oldtimer Bohemia Rallye, a tak vám můžeme doplnit původní informaci z pondělí. Vzhledem k horkému počasí a dlouhé trati nevidělo cíl šestnáct posádek.

V hlavní kategorii FIVA zvítězil Martin Cieslar s Fordem Mustang Fastback Coupe, který jako jediný ze všech dokázal jeden měřený úsek absolvovat s nulou, což se nikomu jinému nepodařilo. Druhý skončil Rudolf Cieslar s Fordem Mustang Shelby. Pohár za třetí místo si z Mladé Boleslavi odvezl Pavel Král s Alfou Romeo Spider, vítěz druhé etapy.

Z účastníků s předválečnými automobily byl nejúspěšnější Zdeněk Touš s krásnou Škodou Popular Monte Carlo z roku 1937. Celkově mu patří patnáctá příčka.
Kategorie NON FIVA se stala kořistí Němce Jense Rödela s kabriloteme AWE Wartburg 353 před Michalem Velebvným se soutěžní Škodou 1000 MB a třetí pak Zuzana Rajtrová se Škodou 100.