Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Národní technické muzeum se opět otevírá

Ve čtvrtek 3. prosince Národní technické muzeum znovu otevře za stanovených podmínek vlády ČR 25 % své kapacity. Návštěvníci mohou těšit na pět stálých expozic včetně „Dopravní haly“. Zpřístupněna bude také velmi výstava „Fenomén Jawa aneb Jawa, jak ji neznáme“. Současně bude výrazně snížena cena vstupného. Milí návštěvnici, těšíme se na Vás!

Významné 150. výročí narození jednoho ze světově proslulých architektů 20. století Adolfa Loose připomene Národní technické muzeum ve spolupráci s Muzeem hlavního města Prahy dne 10. prosince, a to vernisáží výstavy „Adolf Loos světoobčan“, která bude streamována na stránkách: http://www.ntm.cz/www.ntm.cz/adolf-loos-svetoobcan .


Od čtvrtka 3. prosinec 2020 bude otevřeno 25 % kapacity Národního technického muzea v hlavní budově na Letné. Zveme návštěvníky do expozic „Doprava“, „Fotografický ateliér“, „Interkamera“, „Chemie kolem nás“, „Měření času“ a výstavy „Fenomén Jawa aneb Jawa, jak ji neznáme“. Vstupné do muzea je výrazně sníženo. Studovna Knihovny NTM a badatelna Archivu NTM zůstávají i nadále bohužel uzavřeny.


Od 11. prosince 2020 se mohou návštěvníci NTM těšit na novou výstavu „Adolf Loos světoobčan“, kterou ve spolupráci s NTM připravilo Muzeum hlavního města Prahy. Výstava je pořádána při příležitosti 150. výročí narození Adolfa Loose a připomíná osobnost, tvorbu a základní ideje tvorby tohoto významného architekta, jehož odkaz je stále aktuální a inspirující. Loosova tvorba a její principy budou na výstavě představeny formou trojrozměrných modelů, fotografií a audiovizuálních prvků. Jedním z hlavních cílů výstavy je jejím prostřednictvím přispět k obnovenému vnímání kvality Loosových děl odbornou i širokou veřejností. K výstavě připravuje Národní technické muzeum zajímavý doprovodný program, který bude dostupný v živém přenosu.Snížené vstupné do NTM od 3.12. 2020 do odvolání
Plné 150,- Kč
Snížené 80,- Kč
Rodinné 300,- Kč
Školní skupiny s pedagogickým doprovodem 20,- Kč/žákPR 1.12.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar