Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Historie jednoho okruhu Havířov - Šenov

Dosud nezpracovaná kompletní historie padesáti dvou sportovních víkendů na závodním okruhu Havířov – Šenov odhaluje nejen zašlé vzpomínky, ale přináší na světlo i řadu zajímavostí a informací, o kterých jste ještě neslyšeli.

Desítky tisíc diváků proudily každý rok na automobilové závody na okruhu Havířov-Šenov. Vlastně někdy i třikrát ročně. Žádné letmé shrnutí, ale opravdový výčet všeho, co se zde událo. Po zakoupení knihy budete vědět, že tam najdete všechno a nic dalšího nebudete potřebovat. Kompletní startovní listiny a téměř kompletní výsledkový servis 208 odjetých závodů vám umožní zařadit každou fotku z vašeho archívu. Nechybí statistiky, vývoj závodní tratě od počátku až do samotného zániku okruhu.
Jako bonus přinášíme i historii automobilových závodů na nedalekém okruhu v Těrlicku, které předcházely havířovským závodům do roku 1971.

Těšit se můžete i na vzpomínky pamětníků a osobností.


Autor knihy Roman Krejčí zužitkoval vlastní zážitky ze závodů i zkušenosti s tvorbou již vydaných knih o historii závodu do vrchu v Ústí nad Orlicí a Fenoménu Ecce Homo.


Přispět můžete i 100 Kč SMSkou. Pošlete text START 17586 na číslo 90211 na území České republiky.


https://www.startovac.cz/projekty/historie-havirov-senov

PR 29.9.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar