Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Duben bez veteránů a květen..asi taky

Místo, abychom doplňovali nové termíny veteránských akcí, jak v České republice, tak v zahraničí, tak spíš dopisujeme ZRUŠENO nebo PŘELOŽENO. Ale ne u všech akcí se změny dozvíme. V každém případě to vypadá, že se hned tak nějaké pěkné akce nedočkáme.

Tak třeba v dubnu byly zrušeny nebo přeloženy všechny soutěže a srazy historických vozidel. Zcela zrušena byly například Chvalská tvrz nebo Soutěž elegance amerických automobilů na zámku Sychrov. Přeloženy na červen byly zatím setinová rallye Spring Classic s centrem v Jindřichově Hradci nebo Jarní bublání v Jizbici pod Blaníkem. Obě by se měly předběžně uskutečnit v sobotu 5. června. Předběžně na 22.května je přeložená Rally Berounka Revival, ale ve stejném termínu se v kalendáři objevila nová Rallye Český Krumlov Revival.

Podobně vypadá situace v květnu. Oblíbenou Rally Křivonosku pořadatelé raději letos ani nevyhlásili, ani se neobjevil termín Soutěže elegance v Roztokách. Zrušeny byly také Studenecké míle nebo Českobrodský okruh. Zatím nemáme informace o Jarní rallye, která se neuskutečnila už ani vloni, ale letos nebude situace asi jiná.

Termín mění také největší akce 1000 mil československých, která se z června přesouvá na 11. až 14.srpna, tedy takřka na stejný termín jako v minulém roce. Na 12. června se chystá Veteránské Rojení v Lobči, jehož pořadatelé mají předběžně připraveny dvě varianty. Těsně před akcí se rozhodnou, jakou zvolí. V každém případě mají již hotovou trať orientační jízdy s délkou 75 kilometrů.

JL 15.4.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar