Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Brno Revival - Festival rychlosti mezi pavilony

Po loňské vydařené premiéře Brno Revivalu na výstavišti se letos uskuteční repríza, a to ve dnech 23. a 24. června. Pan Karel Kupka, vydavatel Motor Journalu už dnes zve všechny příznivci „mezi pavilony“. Vloni se akce vydařila a kdo tam nebyl, ten zaváhal.

Historické závodní automobily a motocykly pojedou krátké jízdy (cca 10 minut) na uzavřené trati v prostoru brněnského výstaviště. Nebude se měřit čas a nebudou se vyhlašovat vítězové. Každý účastník pojede čtyři jízdy – dvě v sobotu a dvě v neděli. Areál bude pro účastníky připraven od pátku 22. 6. od 12 hodin. Poslední jízdy předpokládáme v neděli 24. 6. kolem 17 hodiny.


Jezdci se prokáží platným řidičským průkazem, není potřeba závodních licencí. Vozidla nemusí mít technické průkazy. Musí být v dobrém technickém stavu a majitel je za stav zodpovědný. Každý stroj musí projít technickou přejímkou. Zde mu bude vylepeno startovní číslo.


Pořadatelé zvou i majitele historických vozidel, aby si se svým vozem udělali výlet a přijeli se svým strojem na jedinečnou akci Brno Revival – festival rychlosti mezi pavilony. Jejich vozidla budou vystavena na náměstíčku u brány č.1.Akce je určena pro automobily i motocykly do roku 1990. Vjezd do areálu bude branou č.4. Na bráně je potřeba prokázat rok výroby vašeho vozidla technickým průkazem.


Součásti bude i burza, která se uskuteční v pavilonu A1 a na volných plochách před pavilonem a před depem. Na burze je možné prodávat zboží, které souvisí s historickými vozidly, sběratelské předměty, starožitnosti, literatura, nářadí, doplňky týkající se motorismu (kombinézy, helmy, rukavice atd.). Pokud budete mít dotaz, zda do některé z kategorií Vaše zboží zapadá, kontaktujte nás. Je zakázáno prodávat potraviny, nápoje, nové zboží (oblečení, elektronika, hračky, zkrátka zboží z tržnic a obchodů).
Burza se koná v sobotu i v neděli. Prodejci mohou přijet již v pátek od 15.00 do 21.00 hodin a v sobotu od 6.30 hodin. Prosím, berte v potaz, že v sobotu od 9:20 a v neděli od 8.20 hodin bude omezený vjezd k prodejní ploše z důvodu otevření trati. Přejezd bude možný v časových intervalech.


Více info na brnogp.comJL 10.4.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar