Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

101 let motorsportu 2023 v Mělníku

Členové Autoklubu Mělník se pustili do příprav dalšího ročníku setkání automobilových a motocyklových závodníků s názvem “101 let motorsportu na Mělníku”, které se uskuteční v sobotu 27. 5. Navazujeme tak na akci “100 let motorsportu” z května loňského roku.

Tentokrát ale chystáme, díky vstřícnosti zástupců dotčených obcí a města Mělníka, několik změn – výrazně prodlužujeme trať, která letos měří šest kilometrů a bude začínat v Zelčíně, pokračovat přes Hořín, Brozánky a most Josefa Straky až do cíle na Vrázově vyhlídce. Startovat se bude opět jednotlivě – automobily v intervalu 1 minuta, motocykly po 30 vteřinách.

Start automobilů začíná u Zelčína divácky atraktivní nezpevněnou cestou, motocykly mají trať zkrácenou a startovat budou až za tímto úsekem na čistém asfaltu. Harmonogram by měl obsahovat čtyři jízdy pro automobily a dvě jízdy pro motocykly. Čas ani tentokrát měřit nebudeme, jedná se o ukázkovou jízdu ve svižném tempu.

Prostor depa je umístěn v areálu Technických služeb v ulici Plavební. Pro diváky budou podél tratě vyznačeny divácké zóny pro bezpečné sledování závodu. Vstupné bude díky partnerům a sponzorům akce i v letošním roce zdarma!
Více informací o diváckých místech, harmonogramu, doprovodném programu a přihláškách zde zveřejníme v nejbližší době.PR 15.2. 2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar