Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Železniční výstava v Libštátě

U příležitosti 160. výročí Jiho - severoněmecké spojovací dráhy - Pardubice – Liberec se v Libštátě uskuteční od 5. do 12. května velká výstava se železniční tematikou. Bude se konat v KD Libštát.

Budou vystaveny obrázky o každém nádraží, zastávce, tunelech, železniční nehody, mosty, staniční knihy, pamětní knihy zaměstnanců, mapy, jízdní řády, knihy, uniformy, modernizace železnice v některých úsecích a další předměty o železnici. „Na Náměstí bych rád uspořádal v den zahájení 4.května doplňkovou akci s prezentací několika historických vozidel, motocyklů, traktorů. Byl bych rád, kdybyste návštívili tuto výstavu také v historické uniformě.

Pokud byste si vzpomněli o další nadšencích, kteří by mohli své vzácné skvosty předvést u nás v Libštátě, prosím, informujte je,“ říká hlavní organizátor Lubomír Fejfar.


Zahájení Výstavy proběhne 4. května od 15 do 19 hodin v Kulturním Domě v Libštátě. Výstava bude otevřena do 12. května od 15 do 18 hodin. Po telefonické domluvě na čísle 607805612 pro školy, uskutečnit prohlídku na dopoledne.PR 4.4.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar