Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Vinnetou se vrací do Podkrkonoší

Dnešní tip na výlet nevede na žádný hrad ani zámek ani do muzea, ale na divadelní představení Vinnetou, které můžete ještě během roku vidět na několika místech v Podkrkonoší.

To jsou oni, hrdinové našeho dětství! Pokrevní bratři Old Shatterhand a Vinnetou! Vydejme se napříč vrcholky vysokých pohoří, nekonečnými dálavami amerických prérií a prožijme s nimi a jejich přáteli veliká dobrodružství a nemilosrdné boje za čest a slávu.


Nadsázka a humor při zachování odkazu Karla Maye budiž pozvánkou pro všechny příznivce romantiky divokého západu i dobré zábavy. Rádi vás přivítáme – od adolescentů až po pamětníky... Toto představení je opravdu pro všechny, kterým už bylo aspoň deset let! A nejen pro ty, co vyrostli na Vinnetouovi! Bláznivá komedie na motivy románů Karla Maye a filmů Haralda Reinla.


Komedii jsme navštívili už dvakrát ve Slané u Semil, tedy domovské scéně divadelního spolku Tyl a byli jsme nadšeni. Můžeme ji doporučit každému, kdo miluje humor a chce zavzpomínat na dětská léta. Vždyť mnoho z nás na pokrevních bratrech Vinnetou a Old Shatterhand vyrostlo.
Jeden z návštěvníků po skončení představení prohlásil – byl jsem na tom podruhé a půjdu potřetí. Také my vyrazíme ještě jednou a „povyrazit“ si nejen s hlavními představiteli jako jsou Nšo-či, Ribanna, Sam Hawkens, Motýlkář, Santer, Inčučina, Kleki-petra, Bancroft atd.


Každé představení je trošku jiné, herci i tu a tam improvizují a někdy mají problém zachovat si sami vážnou tvář. Zvláště „předsilvestrovská“ představení nemají chybu.

Včetně přestávky trvá představení 130 minut a můžeme vám zaručit, že se budeme dobře bavit po celou dobu.Rokytnice nad Jizerou - 12. leden od 19 hodin
Turnov - 22. únor od 19:30 hodin
Kruh u Jilemnice - 30. březen od 18 hodin
Levínská Olešnice - 20. duben od 19 hodin
Tanvald - 7. květen od 19 hodin
Pecka - 1. červen
Chuchelna u Semil - 28. září od 19:30 hodin
Vratislavice nad Nisou - 8. říjen od 19:30 hodin
Jestřabí v Krkonoších - 9. listopad od 19 hodin
Slaná u Semil - 26. prosinec od 18 hodin


Více informací na www.vinnetousevraci.czJL 11.1.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar