Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Vinnetou se vrací a nemá chybu

Dnešní tip na výlet nevede na žádný hrad ani zámek ani do muzea, ale na divadelní představení Vinnetou, které můžete ještě během roku vidět na několika místech v Podkrkonoší.

To jsou oni, hrdinové našeho dětství! Pokrevní bratři Old Shatterhand a Vinnetou! Vydejme se napříč vrcholky vysokých pohoří, nekonečnými dálavami amerických prérií a prožijme s nimi a jejich přáteli veliká dobrodružství a nemilosrdné boje za čest a slávu.

Nadsázka a humor při zachování odkazu Karla Maye budiž pozvánkou pro všechny příznivce romantiky divokého západu i dobré zábavy. Rádi vás přivítáme – od adolescentů až po pamětníky... Toto představení je opravdu pro všechny, kterým už bylo aspoň deset let! A nejen pro ty, co vyrostli na Vinnetouovi! Bláznivá komedie na motivy románů Karla Maye a filmů Haralda Reinla.


Komedii jsme navštívili o vánocích ve Slané u Semil, tedy domovské scéně divadelního spolku Tyl a byli jsme nadšeni. Můžeme ji doporučit každého, kdo miluje humor a chce zavzpomínat na dětská léta. Vždyť mnoho z nás na pokrevních bratrech Vinnetou a Old Shatterhand vyrostlo. Jeden z návštěvníků po skončení představení prohlásil – byl jsem na tom podruhé a půjdu potřetí. Také my vyrazíme ještě jednou a „povyrazit“ si nejen s hlavními představiteli jako jsou Nšo-či, Ribanna, Sam Hawkens, Motýlkář, Santer, Inčučina, Kleki-petra, Bancroft atd.Košťálov - 14. 4. od 19:00

Vesec (Mírová pod Kozákovem) - 22. 4. od 18:30

Semily - 19. 9. od 19:00

Sezemice - 14. 10. od 19:00

Libštát - 4. 11. od 18:00

Vrát (Koberovy) - 9. 12. od 18:00

Více informací na www.vinnetousevraci.czJL
22.3.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar