Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

V Kizbühelu je krásně i v létě

Není snad nikoho, kdo by neslyšel o nejznámějším rakouském středisku Kitzbühl. Ač je možná více vyhledávanější v zimě, tak rovněž v létě skýtá jeho okolí nebývalé možnosti pro turistiku.

„Nádherné! Na všední starosti jsme zapomněli hned po první noci na čerstvém alpském vzduchu. Včera jsme vyjeli kabinkovou lanovkou do výšky 1800 metrů a s Karinou jsme navštívili zábavný park Alpinolino. Odpoledne jsme strávili v našem hotelu ve skvělém wellness centru. Koncem týdne vyrazíme večer do kasina – Kitzbühelské Alpy, přijedeme znovu,“ úryvek z deníku návštěvnice Kitzbühelských Alp.

Letní bonusová karta
S Kitzbühelskou alpskou letní bonusovou kartou můžete využívat 32 letních lanovek tak často, jak jen chcete. V ceně karty jsou je zdarma také celá síť linkových autobusů. Kartu si lze zakoupit na tři až sedm dní. Příklad ceny: v porovnání s jízdenkami na jednotlivé jízdy ušetříte při zakoupení sedmidenní karty až 55 procent. Kromě toho, 23 partnerů, jako jsou lázně, muzea a výletní cíle, poskytuje držitelům karty min. slevu 25 procent, někde až 50 procent. Více než 20 vysokohorských turistických stezek návštěvníky zve, aby si bez stresu a napětí vychutnali nádherné panorama Kitzbühelských Alp. Sedm noclehů včetně polopenze, šestidenní Kitzbühelskou alpskou letní bonusovou kartu a účast na doprovodném programu zdarma pořídíte již od 291 eur za osobu.

Nechte se příjemně překvapovat
Při „nové pěší turistice“ není cílem dobýt co nejvíce vrcholů a posbírat co nejvíce razítek, ale vědomě si užívat, vnímat a prožívat. Odpočinout si můžete na zvláštních místech plných energie. Hory a pohoří odhalují každý den nové, neznámé stránky Kitzbühelských Alp: travnaté hory, drsné skalní formace, malebná údolí a příkré horolezecké stezky si vás podmaní.

22 tematických stezek a 180 chalup
V okolí Kitzbühelu, Kirchbergu a St. Johannu v Tyrolsku se nachází 22 tematických stezek, které promění pěší putování v kulturní, historické či kulinářské toulky. Při každém putování je vždy dostatek možností zastavit se v jedné z mnoha původních chalup a malebně položených hostinců – najdete jich zde více než 180.

Další informace: www.kitzalps.com

JL, 24.5.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar