Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Tip na plavbu Prahou moderní lodí

Toužíte objevit Prahu z jiné perspektivy? Vychutnat si vaše zážitky v menší skupině, na vodě a v soukromí? Pak přijměte pozvání od YachtBoat, jejichž malá flotila zahrnuje dvě moderní lodě Traweller YB35 typu "houseboat", které každá nabízejí plný komfort až pro je-denáct pasažérů plus kapitána.

Vnitřní kajuta s barem zahrnuje kuchyň a samostatnou koupelnu s toaletou a sprchou. Terasa na horní palubě s grilem a sezením je ideální pro opalování nebo pozorování památek. Další novou mož-ností je jachta Janneau Merry Fisher 795 s kapacitou osmi pasažérů. Nemá sice gril jako zbylé lodi, zato se ale můžete projet výrazně rych-leji.

Novinkou je karaoke na YachtBoatu ONE a v plánu jsou paddleboar-dy na YachtBoatu SPEED. Během plavby můžete vidět Pražský hrad, Karlův most, Vyšehrad, Náplavku, Tančící dům, Galerii Mánes nebo Žluté Lázně. Velkou výhodou této soukromé plavby je možnost jet tam, kam jen si budete přát, pokud to je samozřejmě alespoň trochu možné. A protože skupina YachtBoat provozuje tři lodě, lze vyhovět i větším skupinám lidí, lodě se mohou za přijatelných podmínek na ře-ce navázat k sobě.Lodě YachtBoat One a Classic nabízejí unikátní design, komfortní horní palubu s grilem, kuchyni s pivní pípou (tu najdete pouze na One) a plnohodnotné sociální zařízení. Vybrat si můžete z více variant plaveb a lze vyplout i ve větších skupinách. Pokud je více než 11 osob, mohou lodě One a Classic vyplout společně. V tu chvíli je k dispozici dvojnásobná kapacita až 22 osob. Trasu plavby lze variovat dle vašich potřeb a přání.


Všechny plavby zahrnují:

•Pronájem lodi s kapitánem na 2, 3 nebo 5 hodin

•Možnost využívat veškeré vybavení lodi (toaleta, gril, pípa atd.)

•Možnost zvolit si trasu jízdy

•Pitnou vodu zdarma

•pětihodinová plavba zahrnuje možnost proplutí plavební komorou ke Karlovu mostu

• Jídlo a pití, které se objednává samostatně, lze volit z mnoha vari-ant od grilování na lodi až po řízené degustace s hudbou nebo bez


•Nalodění - Císařská louka (Orthodocks Yacht Club), Náplavka (přímo vedle zastávky přívozu Výtoň), Modřany (restaurace Rosmarina) nebo Libeňský most


•Zdarma relaxační kávu s CBD v novém showroomu Canna Roomz na Rašínově nábřeží 46 v Praze v bezprostřední blízkosti pražské NáplavkyObecně jsou v horní části Vltavy dvě nestandardní oblasti, které si na lodi lze velice užít, a to po proudu řeky do centra Prahy a proti proudu kolem Žlutých lázní směrem do Modřan. Centrum je samozřejmě vhodné pro zájemce o památky (Pražský hrad, Vyšehrad, Náplavka, Tančící dům, Galerie Mánes). V rámci delší pětihodinové plavby je oproti kratší variantě možné proplout také plavební komorou směrem ke Karlovu mostu a Štvanici. Horní část toku je v okolí Žlutých lázní, kde jsou písečné nebo travnaté pláže a mnoho dalších příjemných míst. Tato část je klidnější a zelenější, je také možné si zaplavat, protože voda je zde čistší.


Více na https://cs.yachtboatprague.com/


PR 6.6.2022
Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar