Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Svatební dny v pražském hotelu Clarion

Doba, kdy svatby nebyly u mladých párů moc moderní, je už minulost. Každý rok přibývá počet novomanželů, což je důvodem, proč se Svatební dny v hotelu Clarion v pražských Vysočanech zvětšují. Největší svatební veletrh u nás proběhne 11. - 12. ledna 2019.

Svatební dny 2019 proběhnou již tradičně v pátek a v sobotu v prostorách hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Veletrh nabízí plochu přes 3000 m2, kterou využije více než 160 vystavovatelů. Pro nastávající novomanžele je to ideální místo, kde mohou čerpat inspiraci pro vlastní svatbu. Návštěvníci se však neskládají pouze ze zasnoubených párů. Každoročně navštíví veletrh různé skupiny lidí napříč generacemi. Vystavovatelé se nespecializují pouze na svatby, ale jejich služby nebo produkty se využívají i na různé oslavy, konference apod.

Minulý rok jsme měli rekord v návštěvnosti i v počtu vystavovatelů. Přál jsem si, aby se to číslo v roce 2019 zopakovalo. Ale nenapadlo mne, že se zase dostaneme o trošku výš. Uvidíme, jestli padne rekord i v návštěvnosti… sdělil s úsměvem na tváři pořadatel Milan Novák.

Na jednom místě v jeden den se tak shromáždí široká nabídka svatebních salonů, cukrářů, fotografů, svatebních agentů, šperkařů, kosmetických značek a mnoho dalších. Velká výhoda je možnost si vyzkoušet šaty, ochutnat dorty a zákusky, vybrat ty pravé snubní prsteny ze široké nabídky za veletržní ceny nebo se nechat nalíčit či načesat.

Svatební dny 2019 bude znovu moderovat oblíbený herec a moderátor Petr Vágner. Nejoblíbenější částí programu jsou módní přehlídky. “Došlo nám, že se přece nevdávají jen velmi mladé slečny. A tak jsme se rozhodli, že mezi modelky, kterým bývá okolo 25 let, přidáme ještě jednu velmi atraktivní dámu, která tak může inspirovat ty nevěsty, které se třeba vdávají za svůj život podruhé a chtějí být u oltáře pro svého ženicha také tou nejkrásnější”, vysvětluje pořadatel.

Romantické melodie zahraje talentovaný saxofonista René Junior, který se objevil už v minulých ročnících. Pro ty, kteří milují tanec anebo se ho chtějí naučit, bude připravena taneční škola modelky a několikanásobné vítězky soutěží krásy Michaely Haladové JM DANCE. Michaela se svým tanečním partnerem předvede několik choreografií přímo ve svatebních šatech.

O další hudební vystoupení se postará muzikálový herec Peter Pecha se svojí partnerkou herečkou a zpěvačkou Kateřinou Sedlákovou. Pár je zasnoubený a čeká je v roce 2019 svatba. Jak se připravují na svůj den, zjistí moderátor Petr Vágner.

Datum konání:
11. 1. – 12. 1. 2019
Pátek: 15.00 – 20.00 hod. | Sobota: 10.00 – 18.00 hod.


PR 8.1.2019

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar