Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Pozvánky do lomnického muzea

Muzeum v Lomnici nad Popelkou připravilo na měsíc září několik zajímavých akcí. První podzimní měsíc bude především ve znamení cyklu přednášek, ale také výstavy obrazů Daniela Geremuse.

Ve středu 9. září od 17 hodin proběhne ve vstupní hale muzea hudební pořad skladatele a muzikanta Josefa Krčka a jeho syna Josefa nazvaný “Písničky z okolí Lomnice a povídání o řece Vltavě” spojený s promítáním třicetiminutového filmu “Vltavský triptych” autora Josefa Krčka ml.


Druhá přednáška, jež se uskuteční ve čtvrtek 17. září od 17 hodin, nás zavede k tématu historických událostí - “Kapitoly z českých dějin – Bitva na Vítkově 1420 a Bitva na Bílé hoře 1620”. Pořadem nás provede paní PhDr. Eva Ulrychová z Jičína.


Kromě přednášek přijměte též pozvání na slavnostní zahájení prodejní výstavy obrazů lomnického výtvarníka Daniela Geremuse, která je uspořádána k autorovu loňskému životnímu jubileu a ve vstupní hale muzea bude oficiálně zpřístupněna v neděli 13. září od 14 hodin. Úvodním slovem akci, jež si budete moci prohlédnout až do 11. října, zahájí Mgr. Petr Pýcha, v kulturním programu vystoupí pan Milan Kordík.PR 8.9.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar