Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Na Kosti se výborně občerstvíte U Draka

Při toulkách Českým rájem, máme tři místa, kam vždy rádi zajdeme a posedíme. Jednak je to hospůdka u hradu Valdštejn, dále Občerstvení u parkoviště v Besedicích a v neposlední řadě U draka pod gotickým hradem Kost.


Právě U Draka zahájili o minulém víkendu sezony od úterý do neděle v době od 9 do 17 hodin. Bohužel se zatím nemůžete posadit, ale i tak je příjemné dát si něco dobrého a pokochat se pohledem na úchvatný hrad ze 14.století.
Už se těšíme, jak si tady dáme výborné Kostecké pivo a hlavně až začne grilovací sezona. „Ale pokud jste opravdu požitkáři a fajnšmekři, rozhodně půjdete dál a s velikou chutí navštívíte naše grily a udírny v zadní části krásné a útulné zahrady, kde Vám nabízíme opravdu neopakovatelné dobroty, na které jen tak nezapomenete a jen tak někde je nenajdete,“ říká paní Vlasta Hromková, která se na Vás bude usmívat z okénka, ať přijdete hned po ránu nebo až navečer.
Návštěva Restaurace u Draka na Kosti vás rozhodně nezklame a budete spokojeni. Hlavně, aby už „tam nahoře“ dostali rozum a otevřeli aspoň zahrádky. Už se nemůžeme dočkat.

JL 7.4.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar