Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

MINI Bullbar v Peci pod Sněžkou

Společnost BMW Group, která má ve svém portfoliu i legendární značku MINI, připravila pro návštěvníky lyžařského střediska Pec pod Sněžkou stylový MINI BULLBAR. Bar nebude sloužit jen jako propagace značky MINI, ale bude rovněž prospěšný i obci.

Pro lyžaře, snowboardisty a další milovníky zimních sportů je tak k dispozici bar, kde se mohou občerstvit či schovat před nepříznivým počasím. MINI BULLBAR je vyzdoben ve stylu MINI. Při osobní návštěvě je možné nalézt od vchodu až po nejmenší kouty v MINI stylu židle, stoly, okna, stěny a nepřekvapí ani toaleta, kde se nabízí pohled na přístrojovou desku MINI.
Značka MINI uvedla na podzim letošního roku na trh model Countryman, který má jako první MINI pohon všech kol a patří tak do kategorie SUV. Tato technická inovace výrazně rozšiřuje možnost využití vozu také po zasněžených cestách horských středisek. Vůz však narostl i do své velikosti a jeho interiér se tím stal mnohem lépe využitelným pro přepravu čtyř osob i s objemnými zavazadly. MINI tedy nyní může mít přídomek maxi.


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar