Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

HOLIDAY WORLD - svět jako na dlani

Větší a modernější veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD se uskuteční premiérově 13. až 16. února 2020 v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Návštěvníky potěší i souběžný veletrh REGION WORLD, který nabídne v celé své kráse klenoty krajů České republiky.

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. „V roce 2020 se na veletrhu Holiday World představí národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, například Ameriky, Asie a Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky a aktuální nabídky zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur,“ říká Martin František Přívětivý, obchodní a marketingový ředitel z pořadatelské společnosti ABF.


Cestovatelské a filmové festivaly

Návštěvníci veletrhu se mohou těšit na cestovatelský festival Prima Zoom WorldFilm a setkání s dobrodruhy, kteří uvedli na trh nové knihy a filmy. Dorazí i český „indián“ Mnislav Zelený Atapana. Muž, který prožil řadu let mezi jihoamerickými indiány. V předpremiéře odvysílá své filmové dokumenty také filmový festival Expediční kamera.


Tatra kolem světa 2

Veletrh nabídne o víkendu také mimořádnou příležitost rozloučit se s týmem expedice Tatra kolem světa 2. A co víc, celý víkend si návštěvníci mohou přímo na veletrhu, v hale č. 6, v klidu na vlastní oči prohlédnout unikátní Tatru 815. Speciálně upravený vůz, který 22. 2. 2020 naváže na expedici Tatra kolem světa z let 1987 až 1990. Poutavé vyprávění o celém projektu, včetně promítání, budou mít dobrodruzi Marek Havlíček a Petr Holeček na hlavním pódiu oba dva víkendové dny.Pacifická hřebenovka

Zajímavé budou rozhodně i přednášky o Pacifické hřebenovce. „O své zážitky se podělí Monika Benešová. Holka z Moravy, která se během cesty postavila nemoci, poušti, omrzlinám, medvědům i pumám,“ láká na další doprovodný program Markéta Klíma Holatová, manažerka pro komunikaci veletrhu Holiday World.


Fotr na tripu a Dalibor Gondík s karavanem

Poznejte osobně hlavního protagonistu výpravy Fotr na tripu. Sympatický expert Pepa vám osobně poradí, jak s malými dětmi projet Ukrajinu, Moldávii, Gruzii, Ázerbájdžán, Kyrgyzstán a Kazachstán. Dalibor Gondík naopak prozradí, jak si užít cestování karavanem po Slovensku.
3 veletrhy za 1 vstupné


Zmíněné veletrhy, tedy Holiday World, Region World a dokonce i další veletrh Památky - Muzea – Řemesla, si mohou návštěvníci užít v rámci jedné vstupenky. Více informací o veletrhu najdete na www.holidayworld.cz.


Otevírací doba pro odborníky:
Čtvrtek 9:30 – 18:00 hodin
Pátek 9:30 – 18:00 hodin


Otevírací doba pro veřejnost:
Pátek 14:00 – 18:00 hodin
Sobota 9:30 – 18:00 hodin
Neděle 9:30 – 15:00 hodin


Vstupné:
Základní: 150 Kč
Zlevněné: 120 Kč (senioři nad 60 let, ZTP, studenti do 26let)
Zdarma: děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby, ZTP/P vč. 1 osoby doprovodu


PR 11.2.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar