Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Elegance v zimě
NOVÉ SUBARU LEVORG

ALCRAR bude nadělovat dárky

ALCAR spustí 1. prosince speciální internetový adventní kalendář, jehož návštěvníci mají šanci vyhrát některou z atraktivních cen. Pro účast v soutěži stačí navštívit stránku http://www.alcar-adventcalendar.com, kliknout na políčko aktuálního dne a vyplnit své kontaktní údaje.

Tip na dárek - Mexická legenda

Pražský rallysprint pro mnoho posádek i fanoušků tradičně uzavírá soutěžáckou sezónu v České republice a bývá tak dějištěm zajímavých premiér. A to nejen těch, které kombinují neobvyklé složení posádek či kombinaci pilotů a jednorázově pronajatých soutěžních speciálů.

Litá kola od ALCARu chrání lak SR3

Špičkový inovativní lak SR3 zajišťuje, že litá kola vypadají stále dobře i po mnoha letech a ujetých kilometrech. Hliník sice nekoroduje jako ocel, ale oxidace brzy způsobuje neatraktivní šedý povlek na jeho povrchu.

Když čtyřkolku, tak z Quad Café

Na seznam oblíbených quadshopů si můžete připsat novou položku. V Berouně-Králově Dvoře byla otevřena nová prodejna a servis čtyřkolek pod názvem Quad Café. Asi by na tom nebylo nic tak zajímavého, kdyby za tímhle quadshopem nestál šéfredaktor magazínu Quad – Dan Pejzl.

Audi Jarov Kunratice - jeden z největších terminálů

Auto Jarov Kunratice je novým prodejním a servisním místem pro české zákazníky značky Audi, které se může pochlubit mnoha superlativy a inovacemi. V jednom z největších terminálů Audi ve střední a východní Evropě bude vystaveno 24 vozů.

Závodní auto moto v Lysé nad Labem

Součástí výstavy Autosalon v Lysé nad Labem je už mnoho let expozice závodních automobilů a motocyklů s názvem Rychlá kola, doplněná autogramiádami mnoho předních úspěšných závodníků.

Zahradní traktor VIKING T6 jel 215 km/h

Ač může nadpis znít jakkoliv bláznivě, je tomu opravdu tak. Minulý týden, na letišti Sandefjord v norském Oslu, dosáhl speciálně upravený zahradní traktor VIKING T6 rychlosti 215 km/h a stanovil tak nový světový rekord, který doposud byl 187,6 km/h.

Josef Kalina představí novou knihu o Dakaru

Živoucí dakarská legenda navigátor Josef Kalina v sobotu 14. listopadu ve 12 hodin představí v Mostě na akci The Most Rally Sprint svou novou knihu Dlouhá křivolaká cesta. Na mosteckém autodromu tak pokřtí knihu, na kterou fanoušci nejslavnější rallye na světě dlouho čekali.

ALCAR BOHEMIA informuje o zápisu kol do TP

V poslední době jsou v mnoha internetových B2B pneu srovnávacích portálech k nalezení nabídky litých kol od různých dodavatelů. ALCAR BOHEMIA se na trhu setkává také s nelegálními napodobeninami svých kol, která jsou nabízena pod objednacími čísly ALCAR.

Ford otvírá showroomy FordStore

Otevřením prvního FordStore zahajuje Ford v ČR novou epochu prodeje a servisu osobních a užitkových vozů. FordStore zákazníkům nabídne nejen velmi kultivované a příjemné prostředí showroomu, ale také úplně novou úroveň prodejních služeb a nejvyšší servisní standardy.

Spolupráce Audi s lyžaři pokračuje i v nové sezoně

Na včerejší tiskové konferenci byl novinářům představen Audi Ski Team pro nadcházející sezonu 2015/2016. Audi tak pokračuje ve spolupráci se Svazem lyžařů České republiky (SLČR) a v podpoře úspěšných českých reprezentantů v různých lyžařských disciplínách.

ŠKODA Superb startuje výrobu v Číně

Čtyři měsíce po prodejní premiéře v Evropě přijíždí nyní nová ŠKODA Superb na čínský trh. V následujících letech chce ŠKODA v Číně dále růst a zvýšit prodej v Říši středu na více než půl milionu vozů dodaných ročně zákazníkům.

Femat s novým showroomem

Společnost FEMAT AutoCentrum Radotín představila nedávno svůj rebrandovaný autosalon v novém konceptu ŠKODA AUTO. Celým večerem provázel stylista a vizážista Kája Pavlíček, který plnil roli moderátora a zahájil oficiální otevření celého eventu.

Federal Cars slaví čtvrt století

Firmu FEDERAL CARS založil v říjnu roku 1990 bývalý automobilový závodní jezdec Zdeněk Vojtěch. Zpočátku se zabývala prodejem ojetých automobilů, později přibrala import vozů značky Peugeot. V roce 1992 se aktivity firmy přesunuly do nového sídla v Liberci, kde byl také otevřen moderní autosalon.

Honda RC213V-S - z okruhů na silnici

Model RC213V je určený výhradně k závodění. V letech 2013 a 2014 opakovaně zvítězil na světových mistrovstvích ve třídě MotoGP. Honda přistoupila ke změnám specifikací závodního speciálu RC213V a takto upravený model RC213V-S bude možné používat na veřejných komunikacích.

AUTOTÝM slaví 1000. spokojeného zákazníka

Společnost AUTOTÝM s.r.o. oslavila ve své poměrně krátké historii na českém trhu další významný milník – dosažení jednoho tisíce uzavřených klientských smluv.

Honda UNI-CUB - krok vpřed

Honda představila na frankfurtském autosalónu 2015 osobní vozítko UNI-CUB β., které je vybaveno technologií řízení rovnováhy a systémem všesměrového hnacího kola (Honda Omni Traction Drive System). Tato inovace byla vyvinuta společností Honda v rámci průkopnického výzkumu humanoidních robotů.

BestDrive s mobilním pneuservisem

Většina českých řidičů, pokud řeší cokoliv spojené s pneumatikami – ať už jejich přezutí, vyvážení nebo opravu - zajede do kamenného pneuservisu. Existuje i skupina zákazníků, kteří využívají služeb mobilních servisů - z důvodu úspory času i nákladů spojených s provozem vozového parku.

Prof. Dr. Winfried Vahland odejde z koncernu Volkswagen

Po 25 letech úspěšného působení v koncernu Volkswagen, naposledy jako šéf značky ŠKODA, odejde Prof. Dr. Winfried Vahland na vlastní žádost ze společnosti. Prof. Vahland proto nepřevezme funkci koncernového vedení regionu Severní Amerika (NAR).

Jak se kontroluje kvalita v TPCA

Automobilka TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation (TMC) a francouzské PSA Peugeot Citroën. Největší výrobce automobilů na světě TMC a evropský lídr PSA podepsali smlouvu o spolupráci v lednu 2002.

Jak se zbavit karbonu - 2015-10-05

Klidné vánoce - 2014-12-24

PROSBA O POMOC - 2014-06-17

Milotec logo


CNW:Counter
© 2015 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar