Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Volkswagen Passat - Car of the Year 2015

Evropským „Autem roku“ je Volkswagen: Nový Passat získal prestižní ocenění, které je každoročně udělováno mezinárodní porotou ankety Car of the Year. Anketa patří mezi nejstarší a nejprestižnější soutěže svého druhu v Evropě. Od roku 1964 jsou v ní každoročně oceňovány nejlepší automobilové novinky.

Výstava Motocykl na Výstavišti v Holešovicích

Současně s Motosalonem v Praze Letňanech se na holešovickém výstavišti uskuteční ještě 19. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství s názvem Motocykl.

MOTOSALON již tento týden v Letňanech

Motorkářská sezona začíná 5.března na Motosalonu v Letňanech. Celkem ve třech halách si mohou návštěvníci prohlédnout stovky motorek, otestovat skútry i silnější stroje, zapojit se do doprovodného programu, pokochat pěknými děvčaty, vyhrát motocykl atd.

Bude ještě někdy autosalon v Česku?

Zatímco zítra začíná novinářskými dny autosalon v Ženevě, tak budoucnost našeho, respektive brněnského, je hodně najistá. Na otázky, proč se nekoná v České republice Autosalon a o jaká je jeho budoucnost, odpovídá generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš

Honda Civic 5D a Civic Tourer za zvýhodněné ceny

Akční nabídka – Civic 5D a Civic Tourer , modelová řada 2015 nyní se zvýhodněním pro zákazníka až 70 000 Kč! Navíc jako bonus zvýhodněné financování při využití služeb Honda Finance!

Carsharing CAR4WAY individuální doprava

Carsharing představuje způsob mobility, účinnou inovaci v řešení nedostatku parkovacích míst a zlepšení životního prostředí ve velkých městech. Největším poskytovatelem carsharingu v ČR je CAR4WAY.

Nissan využívá fosforeskující lak

Nissan jako první automobilka na světě použila autolak, který ve tmě září, aby tak symbolicky upozornila na skutečnost, že celosvětově nejprodávanější elektromobil Nissan LEAF pomáhá stále většímu počtu domácností začít využívat solární energii.

Mitsubishi - tři nová dealerství

Mitsubishi Motors rozšiřuje svou českou dealerskou síť o tři nová prodejní a servisní zastoupení v Olomouci, České Třebové a Činěvsi v okrese Nymburk. Dveře nových showroomů byly pro zákazníky otevřeny na začátku února.

Nissan - výprodej skladových zásob

Od 10. února do 10. března probíhá taktická kampaň Nissanu zaměřená na výprodej skladových zásob. Stěžejním modelem pro tuto kampaň je Pulsar. Zákazníci mohou navíc do 10. března získat i další benefity.

Toyota Auris Hybrid Touring Sports ve službách Kurýr Taxi

Společnosti Toyota Motor Czech, upTAXI CR, Kurýr Taxi, Toyota Louwman a LeasePlan Česká republika slavnostně spustily nový projekt ekologické městské mobility s názvem upTAXI

Invelt otevřel nově zrekonstruovaný showroom BMW

Společnost Invelt, která se řadí k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů BMW v Evropě, představila za účasti zástupců mateřské společnosti nově zrekonstruovaný showroom o velikosti 3 200 m2.

Škoda Auto zvyšuje výrobu Fabie a Rapidu Spaceback

V roce 2014 prodala česká automobilka poprvé více než 1 milion vozů. Úměrně tomu jede na plný výkon i výroba. V hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi ŠKODA AUTO zvyšuje výrobní kapacity pro výrobu nové generace modelů Fabia a Fabia Combi i modelu Rapid Spaceback.

Peugeot s pětiletou zárukou na nové modely

Letošní akce 7 dní Peugeot se vydařila. Počet v lednu uzavřených objednávek překročil 1000. Nyní přichází společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s dalším silným prodejním argumentem – prodlouženou pětiletou zárukou v ceně vozu pro většinu osobních modelů Peugeot.

Renault DRIVE - operativní leasing pro soukromé osoby

Od 1. února 2015 RCI Financial Services ve spolupráci s UniCredit Fleet Management spouští nový značkový operativní leasing pro soukromé osoby Renault DRIVE. Renault DRIVE je možnost financování nového vozu Renault bez nutnosti jeho koupě.

Dacia - vozy k okamžitému odběru

Od 1. ledna nabízí značka Dacia širokou nabídku vozů k okamžitému odběru online na www.dacia.cz. Díky tomu má zákazník okamžitý přehled o nabízených vozech včetně sériové a příplatkové výbavy.

Renault - aktuální únorové akce

Od 1. ledna 2015 přichází Renault s webem www.renaultbezcekani.cz, kde klienti mohou nalézt skladové nové vozy značky Renault za zvýhodněné ceny. V období od 1. ledna 2015 do 28. února 2015 navíc klient získá zimní pneumatiky*.

Sedmnáct milionů automobilů ze Škoda Auto

ŠKODA AUTO je jedním z nejstarších výrobců vozidel na světě. S výrobou automobilů začala již v roce 1905. V tomto roce vyrobili zakladatelé automobilky Laurin a Klement v Mladé Boleslavi první automobil, vůz Voiturette A. Od té doby vyrobila značka ve svých českých a zahraničních závodech 17 milionů vozů.

LEGENDY mají svoji galerii

Přípravy na druhý ročník motoristické slavnosti Legendy 2015 jsou v plném proudu. Pro návštěvníky byl před Vánoci spuštěn předprodej vstupenek za výhodnější ceny a nyní se otevírá galerie Legendy. Místo pro setkávání automobilových nadšenců.

Rekordní prodeje Maserati v roce 2014

Automobilka Maserati, která v minulém roce oslavila sté výročí svého vzniku, prezentovala na autosalonu v americkém Detroitu své historicky nejlepší prodejní výsledky. V roce 2014 prodalo Maserati po celém světě přibližně 36.500 vozů, což představuje nárůst o 136% v porovnání s rokem 2013..

Prohlídky v kolínské automobilce TPCA

Automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën umožní veřejnosti nahlédnout dovnitř své kolínské továrny. V minulosti díky velmi žádaným prohlídkám výrobních prostor nahlédlo pod pokličku výroby aut téměř 100 tisíc lidí.

Klidné vánoce - 2014-12-24

Předprodej na Legendy - 2014-11-11

PROSBA O POMOC - 2014-06-17

Milotec Auto-Extras
Automuzeum CZ


CNW:Counter
© 2015 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar