Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Elegance v zimě

ŠKODA World Dealer Conference - Fabia představena ve velkém stylu

Jen pár dní po světové premiéře v Paříži je nová ŠKODA Fabia znovu předvedena ve velkém stylu, a to na akci ŠKODA World Dealer Conference, která se koná od 14. do 25. října 2014 ve španělské Valencii. ŠKODA AUTO zde poprvé představuje svým obchodníkům zcela nově vyvinutý malý vůz.

Trojan s Chlupem okusili Nordschleife

V uplynulém týdnu absolvoval Karel Trojan a Petr Chlup výlet na legendární německý okruh Nürburgring, respektive jeho severní smyčku - Nordschleife. Zde měli možnost zúčastnit se klubových jízd s vozem BMW M3 GTS.

Toyota vyrobila v Evropě 9 milionů vozů

V době pařížského autosalonu Toyota oznámila dosažení nového milníku v Evropě, kde právě vyrobila vůz s číslem 9 milionů. Ačkoli to řada evropských majitelů vozu Toyota možná ani neví, je dost dobře možné, že i jejich vůz byl vyroben přímo v Evropě.

Autodrom Most zve na Autoshow 2014

Společnost Autodrom Most otevře své brány 25. a 26. října od 9 do 17 hodin široké veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří s názvem Autoshow Most 2014. Zájmem společnosti je přiblížit autodrom a polygonu všem zájemcům o motorsport, auta, motorky, vzdělávání a rozvoj v oblasti motorismu.

Honda připravila podzimní servisní kampaň

Majitelé vozů Honda mají opět jedinečnou příležitost nechat si zkontrolovat svůj vůz před zimní sezonou u všech autorizovaných partnerů Honda. Podzimní servisní kampaň bude probíhat ve dnech 13.10. - 14.11. 2014.

Hyundai v ČR - 13 procent trhu a prodeje rostou

Hyundai potvrdil zářijovými prodeji pozici silné dvojky českého trhu, když s 1815 prodanými osobními vozy meziročně vzrostl o 41 %. Hyundai kraloval ve třídě SUV-C a mezi rodinnými vozy díky modelům ix35 a ix20. Tradičně výborně si vedl i30 v kategorii C. Oblibě se těší také i40 ve třídě manažerských vozů.

Jozef Kabaň - Fabia je jako lego

Může nás těšit, že jednou z největších světových premiér Pařížského autosalonu, který probíhá do 19. října, je také Škoda Fabia ve verzi hatchback a kombi. Proto jsme položili několik otázek Jozefu Kabaňovi, šéfdesignerovi značky Škoda-Auto.

Porsche Performance Drive - roadtour s Cayenne S

Společnost Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v České republice, informuje o zahájení roadtour Porsche Performance Drive. Český tým, složený z novinářů a PR manažerky, se roadtour zúčastní pod číslem 7.

Hyundai Tarif - bezkonkurenční pronájem vozů na českém trhu

Pronajmout si například nový Hyundai i30 kombi až na čtyři roky za necelých šest tisíc korun měsíčně a bez jakékoli počáteční platby? Přesně to umožňuje HYUNDAI TARIF, výhodný full-servisový pronájem, díky kterému mohou nejen firmy, ale také soukromí zákazníci využívat různé modely.

Zájem o koupi nového vozu byl na AUTOSHOW velký

Autoshow Praha 2014 byla letos jediným celostátním autosalonem v České republice. Přes 25 tisíc návštěvníků si přišlo vybírat nový vůz mezi více než 200 exponáty čtyř desítek značek. Ty představily přes dvě desítky premiér v České republice.

Nová Škoda Fabia -národní premiéra na Designbloku

ŠKODA AUTO klade na design svých vozů velký důraz. Jsme pyšní, že nový model Fabia představíme v národní premiéře právě v rámci největší přehlídky designu ve střední Evropě Designblok, jejímž jsme opět hlavním partnerem.

Hvězdní designéři navštívili Auto Design Prague

Již počtvrté se sjeli přední světoví designéři do Prahy na konferenci AUTO DESIGN PRAGUE 2014, kterou pořádá časopis AUTO DESIGN & STYLING. Akce si klade za cíl představovat automobilový design a nejnovější trendy prostřednictvím předních osobností oboru.

Dny otevřených dveří u Nissanu

Nissan organizuje ve dnech 29. září - 5. října Dny otevřených dveří u všech autorizovaných dealerů v České republice. Dny otevřených dveří Nissan navazují na reklamní kampaně k uvedení nových modelů Juke a X-Trail a budou podpořeny komunikací v TV a na internetu.

Vyjádření ČEZ k rychlonabíjecím stanicím

Včera jsme na našich stránkách uveřejnili informaci o problémech s rychlonabíjecí stanicí elektromobilů v Duhové ulici na Praze 4. Na článek reagoval ČEZ a jeho stanovisko vám předkládáme.

AUTOSHOW Praha - velice zdařilý veletrh

Od čtvrtka do neděle probíhala na pražském holešovickém výstavišti po čtyřech letech opět automobilová výstava Autoshow. Vzhledem k tomu, že poslední ročníky brněnských autosalonů i různých pražských výstav, když to řekneme laicky, za nic nestály, tak Autoshow překonalo očekávání.

Jak jsme chtěli dobít elektromobil

V minulých dnech jsme měli možnost otestovat elektromobil Peugeot Partner Full Electric, jehož test přineseme v nejbližších dnech. Proto zatím nechceme rozebírat jeho klady a zápory, ale chceme se s Vámi podělit o jednu ne právě dvakrát příjemnou zkušenost.

Autoshow Praha začíná již zítra

Na čtyři desítky značek, přes dvacet premiér! Stovky vozů budou od čtvrtka 25. do neděle 28. září, k dispozici mnoha tisícům návštěvníků celostátní výstavy Autoshow Praha 2014.

Designer C.Wittinger o novém Twingu

Před několika dny byl na český trh uveden nový Renault Twingo, jehož popis najdete v rubrice Novinky. Jeho designér Csaba Wittinger vypráví o inspiracích, které vedly jeho pero, a o způsobu, jakým městské vozidlo Renault čerpá z bohatého emociálního a sportovního dědictví této značky.

Peugeot ČR - 7 dní Peugeot letos podruhé

Letos podruhé pořádá Peugeot ČR společně se sítí svých koncesionářů akční nabídku „7 dní Peugeot“. Akce probíhá od 22. do 28. září v celé prodejní síti Peugeot. V rámci akce lze zakoupit např. Peugeot 301 za 235 000 Kč a s financováním od Peugeot Finance získat navíc zimní pneumatiky zdarma.

Motoristický festival v Nové Pace se vydařil

O víkendu se v areálu Štikovské rokle v Nové Pace uskutečnil první ročník Motoristického festivalu. Akce se uskutečnila za podpory společnosti Havex, autorizovaného prodejce vozů Škoda. A pochopitelně nemohl chybět ani Václav Fejfar, česká autokrosová jednička v cestovních vozech.

PROSBA O POMOC - 2014-06-17

Auta bez bariér - 2013-03-05

Veselé vánoce - 2012-12-21

Milotec Auto-Extras
Automuzeum CZ


CNW:Counter
© 2014 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar