Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost
Milotec - Autodoplňky pro Škoda Octavia III

Čínská premiéra - ŠKODA Superb na Volkswagen Group Night v Šanghaji

S novou generací modelu ŠKODA Superb zahajuje automobilka v Číně novou éru. Na Volkswagen Group Night, pořádané v předvečer zahájení autosalonu Shanghai Auto Show, měla svou premiéru v Říši středu.

Mercedes-Benz připravuje pick-up

Mercedes-Benz rozšíří ještě v tomto desetiletí prvním pick-upem od prémiového výrobce svou produktovou nabídku. Pick-upy s vysokou úrovní praktičnosti pro každodenní provoz a užitečnou hmotností ve výši cca jedné tuny jsou po celém světě oblíbené a představují tak dobrý potenciál pro úspěšný prodej.

Hyundai otevřel v Praze ukázkový showroom

Hyundai Motor Czech otevřel v Praze Stodůlkách nový ukázkový showroom. Brand Experience Center, jehož design odpovídá novému celosvětovému korporátnímu konceptu Hyundai. Zájemci zde mají možnost, prohlédnout si nejnovější modely Hyundai prodávané v České republice.

ŠKODA poprvé prodala více než 100 000 vozů za měsíc

Nejlepším prvním čtvrtletím a nejlepším měsícem ve své 120leté historii potvrdila ŠKODA růstový kurz. Od ledna do března 2015 dodala zákazníkům 265 100 vozů – o 7,2 procent více než ve srovnatelném období minulého roku, což představuje nový rekord za první tři měsíce roku.

Peugeot rozšiřuje akční nabídky

Nejmladší modelová řada v historii značky Peugeot slaví úspěchy, jak potvrzují prodejní výsledky realizované jak v ČR, tak v dalších evropských zemích. V ČR mají ohlas akční výhody, jako jsou výkupní bonusy, prodloužená záruka, servisní smlouvy či produkty financování.

Lamborghini - nové obchodní zastoupení v Praze

Značka Lamborghini otevřela obchodní zastoupení v Praze a vstoupila na trh v ČR. Za přítomnosti Stephana Winkelmanna, prezidenta a generálního ředitele společnosti Automobili Lamborghini S.p.A., byl oficiálně představen nový automobil pro český trh Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce.

Toyota Yaris Trend za bezkonkurenční cenu

Toyota Motor Czech (TMCZ) se rozhodla vyjít vstříc svým zákazníkům a reaguje na zvýšený zájem o nový model Yaris Trend, který je nyní k dostání za 299 900 Kč. Jedná se o bezkonkurenční nabídku v daném segmentu vozů.

Škoda Octavia G-TEC pro Vítkovice Group

Zástupci strojírenského holdingu Vítkovice Machinery Group (VMG) a ŠKODA AUTO Česká republika podepsali rekordní kontrakt na dodávku vozů ŠKODA Octavia G-TEC s pohonem na stlačený zemní plyn. Během následujících tří let obohatí vozový park 300 vozů ŠKODA s CNG pohonem.

Kia Motors Slovakia vyrobila 2 000 000 automobilů

Z moderních výrobních linek společnosti Kia Motors Slovakia sjel už 2miliontý automobil. Je jím třídveřová sportovní verze modelu Kia cee’d v provedení GT bílé barvy, s 1,6-litrovým benzínovým turbo motorem.

MOGUL Safety cup za dotovanou cenu

Už 26. dubna se na Autodromu v Sosnové uskuteční první kurz bezpečné jízdy, které Autodrom Sosnová spolu s generálním partnerem Paramo a.s. pořádají pro všechny řidiče za dotovanou cenu 490 Kč.

Peugeot Foodtruck - pojízdná restaurace

V předpremiéře na pařížském náměstí Carreau du Temple odhalil Peugeot svou vizi „food trucku“. Jedná se o projekt přinášející nové gurmánské zážitky, které vznikají díky inovativní pojízdné restauraci a její kvalitní kuchyni.

Citroën C4 Cactus s cenou za design

Citroën C4 CACTUS získal ocenění za nejlepší automobilový design za rok 2015 (2015 World Car Design of the Year). Toto ocenění je určené pro vozy, které se vyznačují inovativním stylem a posunováním hranic automobilového designu.

Vyjádření k zachyceným zfalšovaným Typovým listům

V poslední době jsou ve stanicích technické kontroly stále častěji zachycovány falzifikáty Typových listů k litým kolům. Tyto padělky jsou vytvořeny pro kola různých značek, která nemají schválení pro provoz na veřejných komunikacích ČR.

Roadshow Škoda Fabia 2015 ve 30 městech ČR

ŠKODA AUTO zahájila na domácím trhu největší turné testovacích jízd v historii značky. V rámci Roadshow Fabia 2015 je pro zájemce v takřka třiceti městech napříč celou republikou připraven zajímavý program.

Audi prodlužuje záruku na všechny modely

Audi nabízí všechny své modely od 1. dubna s prodlouženou zárukou na 4 roky, resp. 120 000 km bez zvýšení ceny. Je to další krok v rámci dlouhodobé strategie poskytovat českým zákazníkům nejvyšší úroveň služeb, které odpovídají prémiovému postavení značky Audi.

Unikátní výstava vozů Porsche v Arkádách

Společnost Porsche Inter Auto CZ připravila pro všechny fanoušky těchto automobilů ve spolupráci s nákupním a společenským centrem Arkády Pankrác Praha jedinečnou výstavu vozů „V zajetí Porsche“. Návštěvníci se mohou těšit na průřez historií modelové řady 911 a na nejžhavější novinky ze světa Porsche.

ŠKODA AUTO rozšíří výrobní závod Kvasiny

Závod ŠKODA AUTO v Kvasinách a veřejná infrastruktura v okolí tohoto východočeského závodu se v příštích letech dočkají rozšíření a modernizace. Představitelé společnosti ŠKODA AUTO, vlády České republiky a Královehradeckého kraje podepsali ‚Memorandum o spolupráci’.

NH Car pořádá na Strahově dny otevřených dveří

V pátek 27. března odpoledne a v sobotu 28. března během celého dne se v prostorách strahovské pobočky společnosti NH Car uskuteční den otevřených dveří. Pro zájemce bude k praktickému vyzkoušení připraveno přes 40 vozů značek Volkswagen, Škoda, Kia a Fiat včetně posledních novinek.

Jediný autosalon se uskuteční v říjnu v Praze

Výstava Autoshow Praha otevře své brány od 1. do 4. října na holešovickém výstavišti. Letošní pražský autosalon se uskuteční již po osmnácté, podruhé pak v nové výraznější a modernější podobě.

Kurzy bezpečné jízdy v Sosnové

Na Autodromu v Sosnové u České Lípy je v roce 2015 možné desetkrát se zúčastnit kurzů bezpečné jízdy, které pořádá zdejší Centrum kurzů bezpečné jízdy od jara do podzimu pod názvem MOGUL Safety Cup.

Klidné vánoce - 2014-12-24

Předprodej na Legendy - 2014-11-11

PROSBA O POMOC - 2014-06-17

Milotec logo
Automuzeum CZ


CNW:Counter
© 2015 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar