Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost
Milotec - Autodoplňky pro Škoda Octavia III

Unikátní výstava vozů Porsche v Arkádách

Společnost Porsche Inter Auto CZ připravila pro všechny fanoušky těchto automobilů ve spolupráci s nákupním a společenským centrem Arkády Pankrác Praha jedinečnou výstavu vozů „V zajetí Porsche“. Návštěvníci se mohou těšit na průřez historií modelové řady 911 a na nejžhavější novinky ze světa Porsche.

ŠKODA AUTO rozšíří výrobní závod Kvasiny

Závod ŠKODA AUTO v Kvasinách a veřejná infrastruktura v okolí tohoto východočeského závodu se v příštích letech dočkají rozšíření a modernizace. Představitelé společnosti ŠKODA AUTO, vlády České republiky a Královehradeckého kraje podepsali ‚Memorandum o spolupráci’.

NH Car pořádá na Strahově dny otevřených dveří

V pátek 27. března odpoledne a v sobotu 28. března během celého dne se v prostorách strahovské pobočky společnosti NH Car uskuteční den otevřených dveří. Pro zájemce bude k praktickému vyzkoušení připraveno přes 40 vozů značek Volkswagen, Škoda, Kia a Fiat včetně posledních novinek.

Jediný autosalon se uskuteční v říjnu v Praze

Výstava Autoshow Praha otevře své brány od 1. do 4. října na holešovickém výstavišti. Letošní pražský autosalon se uskuteční již po osmnácté, podruhé pak v nové výraznější a modernější podobě.

Kurzy bezpečné jízdy v Sosnové

Na Autodromu v Sosnové u České Lípy je v roce 2015 možné desetkrát se zúčastnit kurzů bezpečné jízdy, které pořádá zdejší Centrum kurzů bezpečné jízdy od jara do podzimu pod názvem MOGUL Safety Cup.

Procházka po veletrhu MOTOSALON

Šestý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon, který se koná střídavě v Praze a Brně, zaznamenal opět rekordní návštěvnost. Do Letňan přišlo přes 50 000 návštěvníků, což je zatím v Praze nejvyšší návštěvnost.

ŠKODA Handy pomáhá osobám se sníženou pohyblivostí

Sociální angažovanost patří k důležitým pilířům firemní strategie značky ŠKODA. Vedle sponzoringu kulturních, sportovních i společenských akcí se intenzivně věnuje také řadě charitativních a sociálních projektů. Jedním z nich je program ŠKODA Handy zaměřený na podporu mobility osob se zdravotním postižením.

Toyota připravuje Testovací víkend

Toyota Motor Czech (TMCZ) zveřejnila podrobnosti k plánované celorepublikové jarní akci Testovací víkend, která se koná o víkendu 21. - 22. března u všech autorizovaných prodejců značky Toyota v České republice.

Maserati Alfieri - nejlepší automobilový koncept 2014

Koncept Maserati Alfieri získal na letošním autosalonu v Ženevě cenu Automobilový koncept roku 2014 (2014 Concept Car of the Year). Vyhlášení výsledků prestižní soutěže, kterou pořádá mediální společnost Car Desing News, proběhlo v rámci Automobilové designové noci a vyhlášení byli přítomni přední automobiloví návrháři z celého světa.

ŠKODA AUTO v roce 2014 - rekordní prodeje

ŠKODA AUTO pokračuje ve vysokém tempu. V roce 2014 dodala automobilka poprvé ve své 120leté historii svým zákazníkům na celém světě více než 1 milion vozů. Prodeje vzrostly o 12,7 procenta na 1 037 200 vozů (2013: 920 800), podíl značky ŠKODA na světovém trhu vzrostl na 1,4 procenta (2013: 1,3 procenta).

Indian a Victory na MOTOSALONU

Znovuobnovená značka Indian pod křídly Polaris Industries se na Motosalonu prezentovala novinkou Scout a třemi modely Chief se stejným základem, kterým je dvouválec do V nazvaný Thunder Stroke 111 o objemu 1811 cm³.

ŠKODA Superb se již vyrábí v Kvasinách

V kvasinském závodě ŠKODA AUTO sjela z linky první ŠKODA Superb třetí generace – Superb v barvě šedá Business. Pro výrobu nové vlajkové lodi byly výrobní kapacity v závodě Kvasiny rozšířeny a modernizovány.

Hyundai nabízí servisní akcí s dárkem zdarma

Začíná jaro, což by pro všechny motoristy mělo být signálem k provedení sezónní kontroly auta. Hyundai jde v tomto směru zákazníkům naproti servisní prohlídkou, při níž odborníci zkontrolují celkem 17 položek. Akce probíhá až do konce května.

Motocykl nabídl pestrou přehlídku nejen strojů

Od čtvrtka do neděle patřila Praha výstavě motocyklů, a to nejen jedné,ale hned dvěma. V Letňanech se konal Motosalon a dole v Holešovicích pak 19. ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství s názvem Motocykl 2015. My se podíváme nejdříve na Motocykl

Hyundai otevřel první autosalon v novém designu

Hyundai Motor Czech započal avizovanou změnu firemní identity své dealerské sítě. Prvním prodejním místem navrženým a postaveným dle nového celosvětového korporátního designu Hyundai se stal autosalon značky ve Zlíně.

Vydražte Toyotu Aygo Evy Samkové

Toyota Aygo s unikátním grafickým „vlčím“ motivem na boku vozu, které používala minulý rok úspěšná reprezentantka ve snowboardcrossu Eva Samková jde nyní do internetové aukce. Toyota Motor Czech spolupracuje na aukci tohoto jedinečného vozu s internetovým portálem www.Blesk.cz .

Volkswagen Passat - Car of the Year 2015

Evropským „Autem roku“ je Volkswagen: Nový Passat získal prestižní ocenění, které je každoročně udělováno mezinárodní porotou ankety Car of the Year. Anketa patří mezi nejstarší a nejprestižnější soutěže svého druhu v Evropě. Od roku 1964 jsou v ní každoročně oceňovány nejlepší automobilové novinky.

Výstava Motocykl na Výstavišti v Holešovicích

Současně s Motosalonem v Praze Letňanech se na holešovickém výstavišti uskuteční ještě 19. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství s názvem Motocykl.

MOTOSALON již tento týden v Letňanech

Motorkářská sezona začíná 5.března na Motosalonu v Letňanech. Celkem ve třech halách si mohou návštěvníci prohlédnout stovky motorek, otestovat skútry i silnější stroje, zapojit se do doprovodného programu, pokochat pěknými děvčaty, vyhrát motocykl atd.

Bude ještě někdy autosalon v Česku?

Zatímco zítra začíná novinářskými dny autosalon v Ženevě, tak budoucnost našeho, respektive brněnského, je hodně najistá. Na otázky, proč se nekoná v České republice Autosalon a o jaká je jeho budoucnost, odpovídá generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš

Klidné vánoce - 2014-12-24

Předprodej na Legendy - 2014-11-11

PROSBA O POMOC - 2014-06-17

Milotec logo
Automuzeum CZ


CNW:Counter
© 2015 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar