Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost
Milotec - Autodoplňky pro Škoda Octavia III

Zlatá flotila Ford Transit vyráží po republice

Do konce června se po českých silnicích pohybuje netradiční uskupení čtyř užitkových vozů Ford Transit ve zlaté barvě v různých modelových variantách, od nejmenšího Fordu Courier přes Connect a Custom až k největšímu Transitu.

Porsche Track Precision pro sportovní vozy GT

y Porsche GT jsou ideální vstupenkou do světa motorsportu. Čtyři z pěti vyrobených vozů Porsche jsou využívány pro jízdu na okruzích, při-čemž celá třetina majitelů vezme svůj vůz na okruh již v prvním roce vlast-nictví, aby otestovali jejich sportovní limity, a také své vlastní dovednosti.

Dacia Piknik - registrace rostou každým dnem

Před jedenácti lety započala uvedením modelu Dacia Logan nová éra značky Dacia. V současné době se jedná o nejrychleji rostoucí značku v Evropě v i České republice s nejmladší modelovou řadou.

Automobily Peugeot se prodávají stále dobře

V dubnu bylo na českém trhu registrováno 911 osobních a lehkých užitkových vozů Peugeot. Tímto značka navázala na mimořádně úspěšný březen, kdy bylo registrováno 916 vozů Peugeot, tedy nejvíce za posledních 11 měsíců.

Honda Forza 125 na českém trhu

Nový skútr Forza 125 byl navržen pro ty evropské zákazníky, kteří od 125 cm3 skútru požadují vyšší výkon, lepší agilitu a větší praktičnost. Rozhodující jsou pro ně styl, kvalita a výkon; od svého života očekávají co nejvíce a každý zážitek chtějí prožít naplno.

Vozy na CNG jsou již k dispozici ve většině tříd

Obliba automobilů na stlačený zemní plyn (CNG) v České republice neustále roste. Důvodem je nejen nižší cena CNG oproti standardním palivům, která zajišťuje poměrně krátkou dobu návratnosti počáteční investice, ale také každoroční nárůst počtu plnicích stanic.

Peugeot Emotion Day 2015 ve 40 městech

Od 6. května do 28. června se odehrává již tradiční akce, která je pro Peugeot v ČR událostí roku – PEUGEOT EMOTION DAY 2015. V rámci ní se zákazníci na 40 místech po celé České republice budou moci seznámit s nejnovějšími vozy značky Peugeot.

Otestujte elektrický Harley Davidson

Na jezdce z celé Evropy čeká v létě jedinečná příležitost, kterou jim nabízí Harley-Davidson. Díky prozákaznicky orientované strategii vývoje nových produktů budou mít možnost vyzkoušet si zbrusu nový model prvního elektrického motocyklu H-D a následně se podělit o svůj názor.

Peugeot 208 BlueHDi jel za rekordních 2l/100 km

Sériový Peugeot 208 1.6 BlueHDi 100 k S&S a manuální pětistupňovou převodovkou ujel během 38 hodin 2152 kilometrů a spotřeboval jen 43 litrů paliva, což odpovídá průměrné spotřebě 2,0 l/100 km.

Nejlepší custom Harley-Davidson postavilo pražské dealerství

V pražském klubu Lávka se totiž uskutečnila Dark Custom party, jejíž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy. Všech 17 dealerství Harley-Davidson mezi sebou bojovalo o nejzdařilejší přestavbu modelu H-D Street 750 a titul Krále Customů.

Čínská premiéra - ŠKODA Superb na Volkswagen Group Night v Šanghaji

S novou generací modelu ŠKODA Superb zahajuje automobilka v Číně novou éru. Na Volkswagen Group Night, pořádané v předvečer zahájení autosalonu Shanghai Auto Show, měla svou premiéru v Říši středu.

Mercedes-Benz připravuje pick-up

Mercedes-Benz rozšíří ještě v tomto desetiletí prvním pick-upem od prémiového výrobce svou produktovou nabídku. Pick-upy s vysokou úrovní praktičnosti pro každodenní provoz a užitečnou hmotností ve výši cca jedné tuny jsou po celém světě oblíbené a představují tak dobrý potenciál pro úspěšný prodej.

Hyundai otevřel v Praze ukázkový showroom

Hyundai Motor Czech otevřel v Praze Stodůlkách nový ukázkový showroom. Brand Experience Center, jehož design odpovídá novému celosvětovému korporátnímu konceptu Hyundai. Zájemci zde mají možnost, prohlédnout si nejnovější modely Hyundai prodávané v České republice.

ŠKODA poprvé prodala více než 100 000 vozů za měsíc

Nejlepším prvním čtvrtletím a nejlepším měsícem ve své 120leté historii potvrdila ŠKODA růstový kurz. Od ledna do března 2015 dodala zákazníkům 265 100 vozů – o 7,2 procent více než ve srovnatelném období minulého roku, což představuje nový rekord za první tři měsíce roku.

Peugeot rozšiřuje akční nabídky

Nejmladší modelová řada v historii značky Peugeot slaví úspěchy, jak potvrzují prodejní výsledky realizované jak v ČR, tak v dalších evropských zemích. V ČR mají ohlas akční výhody, jako jsou výkupní bonusy, prodloužená záruka, servisní smlouvy či produkty financování.

Lamborghini - nové obchodní zastoupení v Praze

Značka Lamborghini otevřela obchodní zastoupení v Praze a vstoupila na trh v ČR. Za přítomnosti Stephana Winkelmanna, prezidenta a generálního ředitele společnosti Automobili Lamborghini S.p.A., byl oficiálně představen nový automobil pro český trh Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce.

Toyota Yaris Trend za bezkonkurenční cenu

Toyota Motor Czech (TMCZ) se rozhodla vyjít vstříc svým zákazníkům a reaguje na zvýšený zájem o nový model Yaris Trend, který je nyní k dostání za 299 900 Kč. Jedná se o bezkonkurenční nabídku v daném segmentu vozů.

Škoda Octavia G-TEC pro Vítkovice Group

Zástupci strojírenského holdingu Vítkovice Machinery Group (VMG) a ŠKODA AUTO Česká republika podepsali rekordní kontrakt na dodávku vozů ŠKODA Octavia G-TEC s pohonem na stlačený zemní plyn. Během následujících tří let obohatí vozový park 300 vozů ŠKODA s CNG pohonem.

Kia Motors Slovakia vyrobila 2 000 000 automobilů

Z moderních výrobních linek společnosti Kia Motors Slovakia sjel už 2miliontý automobil. Je jím třídveřová sportovní verze modelu Kia cee’d v provedení GT bílé barvy, s 1,6-litrovým benzínovým turbo motorem.

MOGUL Safety cup za dotovanou cenu

Už 26. dubna se na Autodromu v Sosnové uskuteční první kurz bezpečné jízdy, které Autodrom Sosnová spolu s generálním partnerem Paramo a.s. pořádají pro všechny řidiče za dotovanou cenu 490 Kč.

Klidné vánoce - 2014-12-24

Předprodej na Legendy - 2014-11-11

PROSBA O POMOC - 2014-06-17

Milotec logo
Automuzeum CZ


CNW:Counter
© 2015 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar