Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Elegance v zimě

Alcar - hybridní ocelové kolo pro Škodu Fabia

Jak jsme již informovali, vítězem ankety Auto roku 2015 v ČR se stala nová Škoda Fabia, pro kterou nabízí ALCAR BOHEMIA speciální designové ocelové kolo. Všechny homologace hybridního ocelového kola byly dokončeny a motoristé mohou svůj nový vůz vybavit hybridním kolem z produkce skupiny ALCAR.

Akce „7 dní Peugeot“ startuje

Každoročně v lednu pořádá společnost PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA akční nabídku „7 dní Peugeot“ a ani letošní rok není výjimkou. Akce, která odstartovala 26. ledna a potrvá do 1. února, tentokrát zvýhodňuje zejména vybavené vozy.

SEAT - cenová zvýhodnění a akční pakety

SEAT má pro své zákazníky skvělý recept, jak vykročit do nového roku tou správnou nohou! Stačí navštívit prodejce SEAT, vybrat si vůz svých snů a díky rozsáhlé akční nabídce pro první čtvrtletí 2015 ušetřit až 112 200 Kč při využití financování SEAT Finance od ŠkoFINu.

Mitsubishi - evropské prodeje + 28 %

V závěru roku, v němž značka Mitsubishi v Evropě dosáhla významného milníku (40 let oficiálního působení na evropském trhu + návrat k ziskovosti ve fiskálním roce 2013), pokračovala společnost Mitsubishi Motors Corporation v posilování svých pozic v regionu.

Volkswagen - operativní leasing All-Inclusive pro soukromníky

Volkswagen rozšiřuje ve spolupráci s Volkswagen Finance od ŠkoFINu nabídku operativního leasingu pro soukromé osoby „All-Inclusive“. Limitovaná akce zahrnuje kromě modelu Golf Sportsvan také modely Golf, Golf Variant a Golf Variant 4Motion s výbavou Comfortline a motory TSI nebo TDI.

Honda zve své zákazníky na servisní kampaň

Majitelé vozů Honda mají jedinečnou příležitost nechat si zkontrolovat svůj vůz před jarní sezónou u všech autorizovaných partnerů Honda. Servisní kampaň bude probíhat ve dnech 2.2. - 28. února 2015.

ŠKODA spouští novou službu Předplacený servis

ŠKODA AUTO Česká republika vstupuje ve spolupráci se ŠkoFINem na trh s novinkou v oblasti servisních služeb. ŠKODA Předplacený servis zaručí zákazníkům dle úrovně služby pět let a 60.000/100.000/150.000 najetých kilometrů bezproblémové mobility bez dalších nákladů na servis/servisní prohlídky.

Toyota - co přinesl rok 2014 a výhledy do 2015

Podívejme se ve stručnosti na nejdůležitější události značky Toyota/Lexus v uplynulém roce 2014, kdy bylo dosaženo několika důležitých milníků, které vedly k upevnění a posílení pozice na světových trzích. K 1. lednu také vznikla nová organizace Toyota Central Europe, kam spadá i ČR.

Peugeot ČR uvádí operativní leasing pro soukromé osoby

Od 12. ledna 2015 mohou zákazníci značky Peugeot využívat operativní leasing pro soukromé osoby. Tento nový způsob financování vytvořila pro koncesionářskou síť Peugeot společnost Peugeot Finance ve spolupráci s ALD Automotive.

Škoda Auto prodala rekordních 1,04 mil vozů

ŠKODA v roce 2014 dosáhla nového rekordního prodeje a poprvé ve své 119leté historii prodala více než 1 milion vozů. Celosvětové dodávky zákazníkům vzrostly v loňském roce o 12,7 procenta na 1 037 200 vozů (2013: 920 800). Tržní podíl na světovém trhu vzrostl na 1,4 procenta (2013: 1,3 procenta).

Toyota prodloužila spolupráci s Evou Samkovou

Toyota oznámila prodloužení spolupráce s úspěšnou českou reprezentantkou ve snowboardcrossu Evou Samkovou. Zároveň byl zveřejněn společný zájem pomoci rozvoji českého snowboardcrossu a stejně tak handicapovaným sportovcům

Hyundai si drží druhé místo na českém trhu

V České republice bylo podle oficiální statistiky Ministerstva dopravy ČR prodáno 168 697 nových automobilů, což oproti roku 2013 představuje nárůst o 13 procent (149 230 ks). Z toho Hyundai prodal v ČR 18 741 vozů, a stává se tak dlouhodobě druhou nejprodávanější značkou.

Mitsubishi se zárukou 5 let

Už čtyřicet let se mohou zákazníci v Evropě přesvědčit o spolehlivosti vozů Mitsubishi, jejímž důkazem jsou 2,6 miliony prodaných vozů Pajero, Lancer, Colt, Galant, L200, Outlander a dalších, které stále slouží svým majitelům v každodenním provozu napříč celým regionem*.

Otvírací doba na výstavě rallyfoto v Zavlekově

Do 26. ledna trvá v Zavlekově nedaleko Klatov výstava fotografií z automobilových rally v sedmdesátých a osmdesátých let ing. Jindřicha Lasíka. Pokud budete mít chuť přiblížit si dobu československých rallye, potom vám přinášíme přehled otvírací doby obecního muzea.

Motoristická slavnost v Zavlekově

Když na podzim získal pan Pavel Šipla do pronájmu od Obecního úřadu v Zavlekově, usmyslel si, že v bývalé historické sýpce vybuduje muzeum a bude tady pořádat různé výstavy. První počinem byla výstava fotografií ing.Jindřicha Lasíka s motoristickou tematikou.

Výstava rallyfoto v Zavlekově

Malou vísku Zavlekov, nedaleko Klatov, znají snad všichni příznivci automobilových soutěží, zvláště pak Rallye Šumava, neboť v její bezprostřední blízkosti se jezdívaly náročné rychlostní zkoušky s pověstnými horizonty.

Klidné vánoce

Krásné Vánoce, bohatého ježíška a hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky v roce 2013 přeje redakce Autokaleidoskop

Mitsubishi Pajero slaví 3 miliony

Tradičně oblíbený model Mitsubishi Pajero potvrzuje svoji výjimečnou pozici v dnešním světě, kde už jsou vozy typu SUV běžnou záležitostí, což dokládá překonáním milníku 3 milionů vyrobených kusů od roku 1982.

Za německé dálnice se bude platit

Řidiči osobních aut budou od roku 2016 platit za užívání německých dálnic (s 12 044 km se jedná o třetí nejdelší dálniční síť na světě). Roční známka je dle ekologičnosti vozidla vyjde až na 130 eur (3600 Kč).

Škoda Fabia Combi se již vyrábí a v prodeji v lednu

V hlavním výrobním závodě společnosti ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi byla zahájena sériová výroba nové generace modelu ŠKODA Fabia Combi, nejoblíbenějšího modelu svého segmentu.

Předprodej na Legendy - 2014-11-11

PROSBA O POMOC - 2014-06-17

Auta bez bariér - 2013-03-05

Milotec Auto-Extras
Automuzeum CZ


CNW:Counter
© 2015 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar