Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Elegance v zimě

Rozhovor s E.Diemertem o speciálu RS 0.1.

Před časem představil Renault nový závodní vůz o označením Sport RS 01 s motorem Nissan GT-R . Už v příštím roce bychom se s ním mohli vidět na závodních okruzích. Karbonový monokok je vyrobený ve spolupráci s firmou Dallara a splňuje normy LMP1.

Toyota RAV4 s cenovým zvýhodněním

Toyota RAV4 v modelovém provedení 2015 přiváží nové atraktivní ceny a další významné benefity s finančním zvýhodněním. Toyota Motor Czech zveřejnila detaily nabídky, která platí do 31. prosince 2014.

Peugeot 2008 - Mylhúzy hlásí 200 000 vozů

Továrna v Mulhouse oslavila výrobu 200 000. vyrobeného kusu s označením „Origine France Garantie“. Dynamika prodejů vozu Peugeot 2008, který byl na trh uveden v roce 2013, se potvrzuje i na mezinárodní úrovni, především v Číně.

Limitovaný kalendář Subaru

Honza Chochola nafotil a připravil parádní kalendář Subaru pro rok 2015, kde nechybí ani závodní Subaru Leone Czech Subaru Offroad Teamu.

Předprodej na Legendy

Největší motoristická slavnost v České republice zahajuje předprodej vstupenek. V síti TicketPro můžete zakoupit limitované množství vstupenek s vánoční cenou jako dárkem pro fanoušky krásných vozů a motocyklů.

Závodní automobily v Lysé nad Labem

Tři haly a tři různé výstavy plus volná plocha, to je každoroční podzimní výstava Kola, Rychlá kola a Tuning Show v Lysé nad Labem, která se uskutečnila o tomto víkendu za přispění vydavatelství SportPress.

Setkání s robotem ASIMO v Plzni

V rámci šestého výročí otevření Techmania Sceince Center v Plzni a prvního výročí otevření digitálního 3D Planetaria můžete do 9. listopadu potkat nejdokonalejšího humanoidního robota jménem ASIMO od společnosti Honda

Veletrh autobusů Czechbus bude větší a lepší

Na Výstavišti v pražských Holešovicích proběhne od 19. do 21. 11. čtvrtý ročník veletrhu CZECHBUS - veletrhu veletrhu autobusů, hromadné dopravy a garážové a servisní techniky.

Nissan Qashqai - 2 000 000 za 8 let

Nissan Qashqai se znovu zapsal do historie automobilového průmyslu. Jeho produkce v závodě společnosti Nissan v britském Sunderlandu v rekordním čase překročila dva miliony vozů.

Nový Hyundai i20 se už vyrábí

Turecká továrna Hyundai Motor Manufacturing, Hyundai Assan Otomotiv Sanayi (Haos), zahájila výrobu nové generace modelu i20. Nová „í-dvacítka“ posílí pozici Hyundai na evropském trhu v B-segmentu.

Autosalon KOLA 2014 se Škodou Fabia

Na autosalónu Kola 2014 se představí Škoda Fabia třetí generace v expozici Škoda Auto. Prodej nové Fabie bude v Česku zahájen 11. listopadu, světová premiéra byla už začátkem října na autosalónu v Paříži.

ŠKODA World Dealer Conference - Fabia představena ve velkém stylu

Jen pár dní po světové premiéře v Paříži je nová ŠKODA Fabia znovu předvedena ve velkém stylu, a to na akci ŠKODA World Dealer Conference, která se koná od 14. do 25. října 2014 ve španělské Valencii. ŠKODA AUTO zde poprvé představuje svým obchodníkům zcela nově vyvinutý malý vůz.

Trojan s Chlupem okusili Nordschleife

V uplynulém týdnu absolvoval Karel Trojan a Petr Chlup výlet na legendární německý okruh Nürburgring, respektive jeho severní smyčku - Nordschleife. Zde měli možnost zúčastnit se klubových jízd s vozem BMW M3 GTS.

Toyota vyrobila v Evropě 9 milionů vozů

V době pařížského autosalonu Toyota oznámila dosažení nového milníku v Evropě, kde právě vyrobila vůz s číslem 9 milionů. Ačkoli to řada evropských majitelů vozu Toyota možná ani neví, je dost dobře možné, že i jejich vůz byl vyroben přímo v Evropě.

Autodrom Most zve na Autoshow 2014

Společnost Autodrom Most otevře své brány 25. a 26. října od 9 do 17 hodin široké veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří s názvem Autoshow Most 2014. Zájmem společnosti je přiblížit autodrom a polygonu všem zájemcům o motorsport, auta, motorky, vzdělávání a rozvoj v oblasti motorismu.

Honda připravila podzimní servisní kampaň

Majitelé vozů Honda mají opět jedinečnou příležitost nechat si zkontrolovat svůj vůz před zimní sezonou u všech autorizovaných partnerů Honda. Podzimní servisní kampaň bude probíhat ve dnech 13.10. - 14.11. 2014.

Hyundai v ČR - 13 procent trhu a prodeje rostou

Hyundai potvrdil zářijovými prodeji pozici silné dvojky českého trhu, když s 1815 prodanými osobními vozy meziročně vzrostl o 41 %. Hyundai kraloval ve třídě SUV-C a mezi rodinnými vozy díky modelům ix35 a ix20. Tradičně výborně si vedl i30 v kategorii C. Oblibě se těší také i40 ve třídě manažerských vozů.

Jozef Kabaň - Fabia je jako lego

Může nás těšit, že jednou z největších světových premiér Pařížského autosalonu, který probíhá do 19. října, je také Škoda Fabia ve verzi hatchback a kombi. Proto jsme položili několik otázek Jozefu Kabaňovi, šéfdesignerovi značky Škoda-Auto.

Porsche Performance Drive - roadtour s Cayenne S

Společnost Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v České republice, informuje o zahájení roadtour Porsche Performance Drive. Český tým, složený z novinářů a PR manažerky, se roadtour zúčastní pod číslem 7.

Hyundai Tarif - bezkonkurenční pronájem vozů na českém trhu

Pronajmout si například nový Hyundai i30 kombi až na čtyři roky za necelých šest tisíc korun měsíčně a bez jakékoli počáteční platby? Přesně to umožňuje HYUNDAI TARIF, výhodný full-servisový pronájem, díky kterému mohou nejen firmy, ale také soukromí zákazníci využívat různé modely.

PROSBA O POMOC - 2014-06-17

Auta bez bariér - 2013-03-05

Veselé vánoce - 2012-12-21

Milotec Auto-Extras
Automuzeum CZ


CNW:Counter
© 2014 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar