Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Renault Truck Praha s novým střediskem

Prvního prosince otevírá své brány nové prodejní a servisní středisko Renault Trucks pro oblast Prahy a Středních Čech. Umístění provozovny Renault Trucks Praha (RTP) je v blízkosti dálnice D1 v Čestlicích.

Renault Trucks Praha patří v rámci Skupiny pod Renault Trucks Commercial Europe (RTCE), která je sítí autorizovaných servisů a prodejních míst, 100% vlastněných Renault Trucks. RTCE působící v 9 zemích prostřednictvím více než 60 poboček prodává přibližně 15 % světové produkce Renault Trucks a dosahuje obratu překračujícího 600 milionů EUR.
V rámci Renault Trucks se o novém projektu Renault Trucks Praha začalo hovořit již v roce 2007. Za rozhodnutím vybudovat vlastní servisní a prodejní místo v blízkosti hlavního města, stojí především velký potenciál, který pražský a středočeský trh představují v rámci ČR a potřeba jejich odpovídajícího pokrytí. Dalšími neméně podstatnými faktory, které ovlivnily rozhodnutí Renault Trucks postavit toto centrum byla potřeba reprezentativního zázemí a snaha posílit image značky nejen na českém trhu. Díky výhodné poloze provozovny je zákazníkům zaručena snadná dostupnost, která od roku 2011 bude ještě usnadněna otevřením Exitu 8.
Mimo zastavěnou plochu, která tvoří 13 % (1910 m²) z celkové rozlohy areálu RTP je více jak 35 % (5028 m²) zeleně, což opět potvrzuje záměr společnosti co nejvíce se podílet na ochraně životního prostředí. V rámci areálu je 46 parkovacích míst pro nákladní vozidla a 22 parkovacích míst pro zákazníky a zaměstnance.
Nová hala je vybavena nejmodernější technikou, která přispěje k větší efektivitě a tím i spokojenosti zákazníků. Některé ze zajímavostí nového centra jsou například « pancéřová » podlaha či ocelové jámy. Při výrobě podlahy byla použita speciální technologie vsypu ocelových pilin do měkkého betonu a jeho zhuštění pro dosažení mimořádné odolnosti.
Ocelové jámy od německé společnosti Balzer jsou vybaveny senzory na koncentraci plynů a zásuvkami se stlačeným vzduchem pro zapojení pneumatického nářadí přímo v jámě. Dále jistě stojí za povšimnutí i vybavení šaten, ve kterých skříňky zaměstnanců jsou speciálně odvětrávány.
Renault Trucks Praha převezme většinu pracovníků dosavadního servisního zázemí ve Vestci, které bude zrušeno. Servis v Záluží zůstane i nadále v provozu.
Společnost Renault Trucks je přesvědčena, že tento projekt přinese další zkvalitňování služeb a tak i možnost pokračovat ve své strategii – být nablízku svým zákazníkům, reagovat na jejich potřeby a nabízet maximální kvalitu ve všech oblastech.


JL, 1.12.2010
Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar