Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečný kola pro radost

KOV Velim představil sklápěcí nástavbu pro Tatru 158

Společnost KOV Velim, ryze česká a výhradně soukromá firma, se již více než patnáct let zabývá výrobou nástaveb na nákladní vozidla. Bohaté dlouholeté zkušenosti v oboru a nejmodernější technologické zázemí dovolují vyrábět produkty té nejvyšší kvality.

Tatra prodala 850 vozidel

Kopřivnická automobilka pod českými majiteli prochází úspěšnou restrukturalizací a stává se zdravým podnikem s předpoklady pro dlouhodobou prosperitu. O tom svědčí údaje o výrobě i prodeji a zejména předběžné výsledky hospodaření za rok 2014.

Renault Trucks T je truckem roku 2015

S celkovým ziskem 129 bodů a náskokem 48 bodů na druhého v pořadí získal Renault Trucks T prestižní ocenění International Truck of the Year 2015. Porota, tvořená odbornými novináři reprezentujících 25 mezinárodních časopisů, letos vyhodnotila Renault Trucks T jako vozidlo s největším přínosem na poli silniční dopravy.

Mercedes Benz jezdí bez řidiče (II)

Technika budoucnosti je u divize Daimler Trucks již realitou. Mercedes-Benz Future Truck 2025 znamená revoluci v oblasti efektivity a bezpečnosti, revoluci v silniční nákladní dopravě a infrastruktuře, revoluci v povolání řidiče a v oboru spedice.

Milotec logo
Automuzeum CZ


© 2016 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar