Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Citroën vyprodává sklady

Citroën ČR s.r.o. vyhlašuje mimořádný výprodej skladových vozů, který končí 31. 8. 2010 nebo vyprodáním zásob. Výprodej se týká celkem cca 150 nových vozů, zejména modelů nový Citroën C3, Berlingo, nicméně do akce je zařazeno i několik modelů C1, Xsara Picasso, C4 Picasso ,C5 a C- Crosser.

Výhodou akce je nabídka velmi dobře vybavených vozů za bezkonkurenční ceny, slevy zde dosahují až 40 %. Nadále zůstává možnost finanční výhody při pořízení nového modelu na Citroën Bonus leasing.

1)Nejvýhodnější nabídka je postavena na model Citroën C3 1,4i, SX, který je vybaven kromě klimatizace, audiosystému, šesti airbagů a tempomatu také Paketem City (zadní park.asistent, el. ovládaná přední a zadní okna, sklopná zrcátka, el. dětská pojistka) a metalickým lakem karoserie. Vůz v této konfiguraci lze ve výprodeji nyní pořídit za cenu 259 900 Kč. V případě pořízení na Bonus leasing se cena dostane na 224 900 Kč.

2) Berlingo 1,6 VTi Multispace za 326 900 Kč. Vůz je vybaven manuální klimatizací, audiosystémem, a dále je zde navíc Paket Parkování (zadní park. asistent, elektrická sklopná vnější zpětná zrcátka, tempomat a omezovač), podélné střešní nosiče, metalický lak a náhradní ocelové kolo. V případě pořízení na Bonus leasing se cena dostane na 276 900 Kč.

3)Grand C4 Picasso Image 1,6 VTi v 5-ti místné konfiguraci s takovou výbavou jako např.: metalický lak, automatická klimatizace, rádio s CD a MP3, Bluetooth + USB Box, podélné střešní nosiče nebo přední mlhovky za 425 900 Kč. V případě pořízení na Bonus leasing se cena dostane na 385 900 Kč.


LUV – výprodej
I pro užitkové vozy Citroën platí srpnová úklidová akce. Týká se řádově dvaceti vozů, zejména Jumperů, kde sleva dosahuje až 42 %.
Jumper 30 L1H1 2,2 HDi 100 k v červené nebo modré barvě s takovou výbavou jako: dvousedadlo spolujezdce, přední a zadní zástěrky, elektrická a vyhřívaná zpětná zrcátka, nebo pevná přepážka je k dostání za 349 000 Kč. V případě pořízení na Bonus leasing za 289 000 Kč.

Ve výprodejové nabídce je i několik modelů Nemo a Berlingo First.
O podrobnější nabídce konkrétních jak osobních tak užitkových vozů zařazených do úklidové akce je nutno se informovat na www.citroen.cz na homepage v sekci Last minute, kde zájemce vidí aktuální seznam vozů k dispozici nebo se lze informovat přímo u prodejců Citroën.JL, 12.8.2010

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar