Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Citroën Happy Days se zajímavými nabídkami

Ve čtvrtek, 1. března, začala tradiční promoční nabídka na vozy Citroën. Letos se výhodná nabídka týká i užitkových vozů. Obchodní akce na osobní a užitkové vozy spojují výjimečné ceny na skladové vozy díky slevě/příspěvku na palivo v hodnotě až 20 000 Kč a dodání vozů bez čekání.

Všechny osobní vozy jsou během Happy Days zvýhodněné díky slevě z ceníkové ceny a díky bonusu za starý vůz. Pro zákazníky, kteří využijí exkluzivní financování Citroën Privilege, je připravena ještě další výhoda ve formě slevy 10 000 nebo 15 000 Kč (podle modelu) z akční ceny.

Nový Citroën C3 Aircross, který je nabízený ve verzi FEEL 1.2 PureTech 82 MAN – tedy s klimatizací, audiosystémem s Bluetooth, tempomatem, systémem pro rozpoznávání značek, varováním před opuštěním jízdního pruhu, 6x airbag atd. za cenu 329 900 Kč.
Většina nabízených vozů je skladem v ČR, takže zákazník může s novým vozem vyjet do jarního provozu v horizontu 5-7 dní.

Zvýhodněné nabídky v rámci Happy Days se dočkaly i užitkové vozy. Zákazník, kromě zvýhodněné ceny vybraného vozu, může využít i akční výhodné pakety s klimatizací.
Jako příklad může sloužit nabídka na limitovaný akční model Citroen Jumpy Kombi L1 2.0 BlueHDI 150 k s manuální klimatizací, audiosystémem RDS MP3: rádio AM / FM + Hands-free Bluetooth, zadním parkovacím asistentem, zadními dvoukřídlými dveřmi prosklenými s otevíráním do 180° a v šestimístném provedení za 449 000 Kč bez DPH.


CITROËN HAPPY DAYS končí 15. března.


Citroën 2.3.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar