Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Auto Palace otevřelo dvě nová dealerství -

Automobilová skupina Auto Palace pokračuje ve výrazné expanzi na českém trhu. Dne 1. října otevřela další dvě nové pobočky, a to v Praze a Karlových Varech. Nové akvizice této významné dealerské skupiny přináší ucelenou nabídku hlavních značek koncernu Volkswagen Group.

Po nedávném otevření zcela nového dealerství značky Volvo v pražských Vysočanech pokračuje Auto Palace v plánovaném rozšíření svých obchodních aktivit na území České republiky. S účinností od 1. října 2020 otevírá další dvě nová dealerství.

Pobočka Auto Palace Praha – Letiště, situovaná nedaleko obce Tuchoměřice v oblasti Praha-Západ, nabízí na ploše 7 227 m2 prodej vozů koncernových značek SEAT a CUPRA a autorizované servisní zázemí pro značky SEAT, CUPRA a ŠKODA. V Karlových Varech je na celkové ploše 14 400 m2 umístěno nové prodejní a servisní centrum skupiny Auto Palace pro koncernové značky AUDI, VOLKSWAGEN a VOLKSWAGEN Užitkové vozy, opět doplněné o autorizovaný servis vozů značky ŠKODA.

Otevření dvou nových poboček umožňuje nyní skupině Auto Palace nabídnout ucelenou škálu vozů koncernu Volkswagen Group. Touto významnou akvizicí se Auto Palace stává největší dealerskou skupinou z pohledu celkového počtu zastupovaných značek. K současným deseti automobilovým značkám na trhu v ČR a SR se totiž nyní přidává další pět. Významné posílení se však očekává také v obchodní činnosti spojené s prodejem a výkupem ojetých vozů, neboť nově bude mít divize Auto Palace Ojeté vozy ucelenou síť osmi autobazarů v ČR a SR, a to včetně prodeje prémiových ojetých vozů.

„Dnešním dnem otevíráme novou kapitolu společnosti Auto Palace v ČR a SR. Zahájení provozu dvou nových poboček v Praze a Karlových Varech v celkové investiční hodnotě téměř 150 miliónů korun má zcela zásadní význam pro naši fleetovou strategii. Nyní zpřístupníme jedinečnou nabídku služeb a řešení mobility pod značkou Auto Palace zákazníkům v dalším regionu České republiky. Pět nových koncernových značek v našem portfoliu znamená pro skupinu Auto Palace schopnost nabídnout ucelenou skladbu vozů v naprosté většině segmentů. Proto máme nyní velká očekávání, která by měla v konkrétní rovině znamenat překonání celkové prodejní hranice 15 tisíc vozů v roce 2021,” komentoval nové akvizice v den jejich otevření Radek Donner, generální ředitel skupiny Auto Palace a dodal: “Současně mám velkou radost, že zmíněná expanze pomůže rozšíření našeho byznysu s ojetými vozy, což je strategická oblast našich obchodních aktivit. Očekávám, že prodej ojetin na našich osmi pobočkách překoná v příštím roce hranici 5 tisíc vozů.”PR 5.10.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar