Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Citroën C4 Aircross s praktickými doplňky

Novinka letošního trhu Citroën C4 Aircross, jehož test přineseme v příštích dnech, může být vybavena širokou škálou příslušenství včetně pohonu 4x4 na míru a nabízí rovněž kompletní nabídku doplňků, které vyhovují všem životním stylům a umožňují únik k každodenní reality.

K ochraně karoserie jsou určeny boční ochranné lišty a sada průsvitných ochranných prvků nárazníku. Vzhled SUV může zdůraznit přední spoiler zajišťující zvolený styl a současně ochranu při jízdě v terénu.
V interiéru jsou v nabídce látkové koberečky, které dokonale kopírují tvar podlahy a elegantně chrání původní koberec. Vstup do vozu je zdůrazněn ochrannými prahovými lištami s logem v 3D.
Zavazadlový prostor může být opatřen prahem z leštěného hliníku a ochranným kobercem, speciálně vyvinutým na míru vozu C4 Aircross. K dispozici je i protiprokluzová zavazadlová vana, která chrání původní koberec při převozu materiálů nebo věcí, které by jej mohly zašpinit.
Pro C4 Aircross byla vyvinuta široká škála řešení pro převoz nejrůznějšího nákladu. Tato řešení zahrnují především střešní nosič splňující nejnáročnější kritéria dynamické odolnosti. Příčné střešní tyče, které jsou praktické pro víkendové cesty, se mohou připevnit přímo na střechu nebo na podélné střešní tyče, které jsou součástí příplatkové výbavy. Umožňují zcela bezpečný převoz zavazadel a příslušenství a lze na ně připevnit i nosič lyží nebo střešní box.
V nabídce je i tažné zařízení s koulí, které lze odmontovat bez použití nářadí a může se připojit k nosiči kol nebo vaku na speciální plošině.
Posádka vozu má díky zařízení „Wifi on board“ svět na dosah kliknutí: vůz při jízdě nabízí bezdrátové internetové připojení pro všechny. Lze k němu současně připojit notebooky, herní konzoly i multimediální přehrávače.
Pro neomezené používání přenosných zařízení slouží zásuvka 230 V / USB, přes kterou je možné zařízení dobíjet. V nabídce jsou rovněž dva DVD přehrávače značky Philips s 18cm barevným displejem ve formátu 16:9.

Všechny prvky příslušenství je možné si prohlédnout na stránkách http://accessories.citroen.com/showroom/fr-fr/accessoiresJL, 12.7.2012

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar