Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Alcar Bohemia - novinky pro rok 2011

Nabídka největšího prodejce homologovaných litých kol pro osobní a lehké užitkové vozy na trhu s náhradními díly v ČR, společnosti ALCAR BOHEMIA, s.r.o, je na začátku jarní sezóny opět bohatší o nové designy. Kompletní sortiment značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO je k dispozici u ca 2000 partnerů.

Novinky AEZ Valencia a Valencia dark designově vychází z prototypu kola vytvořeného pro koncept automobilu Rinspeed UC?. AEZ Valencia nabízí verzi s titanovým leskem, zatímco Valencia dark černo-leštěnou barevnou kombinaci. Obě se pyšní do detailu propracovaným designem s logem AEZ odlitým na lemu ráfku a mimořádnou přitažlivostí dlouhých paprsků.
Speciálně pro vozy SUV rozšiřuje svou nabídku design AEZ Yacht, který je nově k dispozici v 19, 20, 21 i 22“.
DOTZ přichází se sportovním designem s jedinečným střídáním leštěných paprsků ve tvaru V a černých paprsků ve tvaru Y. Veškerá dynamika je koncentrována do ostře řezaných paprsků, zatímco klidná středová část propůjčuje sportovní vzhled kola i vozům se čtyřděrovým uchycením.
Druhou novinkou DOTZ je černě lakovaná varianta designu Mugello. DOTZ Mugello dark, v barvě italského espressa, se chystá rozčeřit vody tuningové scény. Ďábelskému vzhledu temných paprsků ve tvaru Y dodávají lesk pochromované šrouby po obvodu kola. Další varianta téhož designu doplněná polepy od FOLIATEC nese název DOTZ Mugello lake30, speciální edice pro tuningovou akci u jezera Wörthersee.
Novinka DEZENT RL dark je atraktivní kolo, které si pohrává s kontrastem mezi leštěnou čelní plochou a černě lakovaným pozadím. Leštěný lem ráfku a horní část paprsků vytváří čisté linie a dodávají DEZENT RL dark dynamiku, kterou může předat široké paletě vozů.
Offroadová kola DOTZ Rafting a Rafting dark jsou extrémně pevná, která na první pohled charakterizuje osm oválných otvorů a jednoduchý, přímý design ve stříbrném a tmavém prove


Konfigurátory AEZ a DOTZ pro iPhone
Nové mobilní konfigurátory AEZ a DOTZ si mohou uživatelé telefonů iPhone 3 a 4 zdarma stáhnout z iTunes Store. Aplikace umožňuje během několika minut virtuálně nainstalovat vybraná kola na reálný vůz. Uživatel si může vybrat z kol, která jsou určená přesně pro model daného vozu nebo na něj prostě nainstalovat jakákoliv kola z nabídky AEZ nebo DOTZ. Stačí spustit aplikaci, vyfotit vůz a vybrat pro něj ta nejhezčí kola. Lze využít také loga a grafické návrhy polepu, které jsou v aplikaci k dispozici. Fotku upraveného vozu je možné z aplikace poslat kamarádům, umístit na sociální sítě nebo publikovat v galerii na www.dotzmag.com. A pokud se zákazník rozhodne přetvořit virtuální tuning v realitu, aplikace mu najde i nejbližšího prodejce. Na závěr ještě dobrá zpráva pro majitelé mobilních telefonů s operačním systémem Android. Ani ti nebudou o aplikaci mobilního konfigurátoru ochuzeni a dočkají se jí během dubna 2011.


Více se o jednotlivých novinkách dozvíte v příštích dnech.


JL, 4.3.2011

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar