Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru akcni nabidky
Alcar - Konfigurátor kol

Honda Civic 1.5 VTEC - tak tahle se opravdu povedla!

Zatím nejsem žádný velký znalec aut a bůh ví jak zkušený řidič. To, že miluji značku Honda a jejich vozy mi padly do oka, přirostly k srdci a pěji na ně samou chválu, tak to vy, kteří čtete moji rubriku, víte.

M.M. Chanell No.5 a konec pohádky

Narodila se jako Norma Jeane Baker Mortensonová před 90 lety a to 1.června 1926. Ale svět ji zná jako Marilyn Monroe, nejslavnější blondýnu historie. Díky odzbrojujícímu šarmu si opakovaně vysloužila i ocenění „Nejvíce sexy herečka všech dob“.

Město kde žiju aneb, jaké si to uděláš, takové to máš

Příbram, město, které proslavila těžba stříbra a posléze železných a uranových rud. Proto nikoho nepřekvapí, že hlavním turistickým lákadlem je hornické muzeum. Naleznete zde řadu nadzemních i podzemních expozic.

Za zvířátky s novým C3

Zeptejte se dětí, co by chtěly podniknout, když je volno a venku nádherný slunečný den. Mezi výčtem odpovědí zcela určitě zazní: koupání, zmrzlina anebo také návštěva ZOO. Naše dnešní cesta povede do ZOO Praha a společníkem nám bude nový Citroën C3.

Křídla motýlí

Je víkend, počasí nic moc. Jedno z dětí nemocné, druhé se pekelně nudí. Na parkovišti Škoda Citigo a nápad je tu. Vyrazíme do Prahy na malou dámskou jízdu. Ve skleníku Fata Morgana tou dobu ještě poletovali motýli. Ale pěkně popořadě.

Kaleidoskop

Kaleidoskop. Co si máme pod tímto slovem vlastně představit. Encyklopedie uvádějí, že jde o dětskou hračku (česky krasohled), která pomocí soustavy zrcadel a barevných tělísek nebo skleněné kuličky vytváří neopakovatelné obrazce. A neopakovatelné „obrazy“ ze života nám přinášejí i naše dítka.

Nebe, peklo, ráj

Jedno z našich nedávných putování za krásami naší vlasti, jsme tehdy zakončili ve wellness hotelu V Nebi. Dnešní cestování začneme zcela netradičně v pekle. Společníkem na této cestě nám byl tentokrát Renault Grand Scenic 1,5dCi.

Romantika mezi rododendrony

Paříž, Benátky, Řím, zámky na Loiře. Tipů, kde zasněně bloumat, jsou desítky. Jenže, proč se někam trmácet a ztrácet drahocenné hodiny na letišti? Zkuste vyjet jen za humna.

Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar