Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Honda Civic 1.5 VTEC - tak tahle se opravdu povedla!

Zatím nejsem žádný velký znalec aut a bůh ví jak zkušený řidič. To, že miluji značku Honda a jejich vozy mi padly do oka, přirostly k srdci a pěji na ně samou chválu, tak to vy, kteří čtete moji rubriku, víte.

M.M. Chanell No.5 a konec pohádky

Narodila se jako Norma Jeane Baker Mortensonová před 90 lety a to 1.června 1926. Ale svět ji zná jako Marilyn Monroe, nejslavnější blondýnu historie. Díky odzbrojujícímu šarmu si opakovaně vysloužila i ocenění „Nejvíce sexy herečka všech dob“.

Město kde žiju aneb, jaké si to uděláš, takové to máš

Příbram, město, které proslavila těžba stříbra a posléze železných a uranových rud. Proto nikoho nepřekvapí, že hlavním turistickým lákadlem je hornické muzeum. Naleznete zde řadu nadzemních i podzemních expozic.

Za zvířátky s novým C3

Zeptejte se dětí, co by chtěly podniknout, když je volno a venku nádherný slunečný den. Mezi výčtem odpovědí zcela určitě zazní: koupání, zmrzlina anebo také návštěva ZOO. Naše dnešní cesta povede do ZOO Praha a společníkem nám bude nový Citroën C3.

Kaleidoskop

Kaleidoskop. Co si máme pod tímto slovem vlastně představit. Encyklopedie uvádějí, že jde o dětskou hračku (česky krasohled), která pomocí soustavy zrcadel a barevných tělísek nebo skleněné kuličky vytváří neopakovatelné obrazce. A neopakovatelné „obrazy“ ze života nám přinášejí i naše dítka.

Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar