Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Elegance v zimě
Milotec - Autodoplňky pro Škoda Octavia III

KOV Velim představil sklápěcí nástavbu pro Tatru 158

Společnost KOV Velim, ryze česká a výhradně soukromá firma, se již více než patnáct let zabývá výrobou nástaveb na nákladní vozidla. Bohaté dlouholeté zkušenosti v oboru a nejmodernější technologické zázemí dovolují vyrábět produkty té nejvyšší kvality.

Tatra prodala 850 vozidel

Kopřivnická automobilka pod českými majiteli prochází úspěšnou restrukturalizací a stává se zdravým podnikem s předpoklady pro dlouhodobou prosperitu. O tom svědčí údaje o výrobě i prodeji a zejména předběžné výsledky hospodaření za rok 2014.

Renault Trucks T je truckem roku 2015

S celkovým ziskem 129 bodů a náskokem 48 bodů na druhého v pořadí získal Renault Trucks T prestižní ocenění International Truck of the Year 2015. Porota, tvořená odbornými novináři reprezentujících 25 mezinárodních časopisů, letos vyhodnotila Renault Trucks T jako vozidlo s největším přínosem na poli silniční dopravy.

Mercedes Benz jezdí bez řidiče (II)

Technika budoucnosti je u divize Daimler Trucks již realitou. Mercedes-Benz Future Truck 2025 znamená revoluci v oblasti efektivity a bezpečnosti, revoluci v silniční nákladní dopravě a infrastruktuře, revoluci v povolání řidiče a v oboru spedice.

Mercedes-Benz CTT - truck šitý na míru

Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks (CTT) dokáže realizovat individuální představy o nákladním vozidle, vyrobeném na míru. Oddělení je součástí obchodní divize Mercedes-Benz Special Trucks a sídlí v závodě Molsheim v Alsasku, v němž manufakturní výrobou vznikají velmi specializovaná vozidla.

Tatra Agrotahač 6x6 u nového dealera pro zemědělství

Dealerská síť TATRA TRUCKS a.s. se rozšířila o firmu P & L, spol. s r.o. Biskupice, která se specializuje na obchod se zemědělskou technikou. Tento krok souvisí s chystaným vstupem modelu TATRA AGROTAHAČ 6x6 na trh v druhé polovině roku.

TATRA vyrobila nejvíce vozidel za pět let

Společnost Tatra Trucks a.s. vyrobila za rok 2013 celkem 763 kompletních vozidel, což je nejvíce od roku 2008. Za dané období prodala 722 vozidel, z toho přibližně dvě třetiny exportovala.

Mercedes-Benz snižuje emise rychleji, než nařizují normy

S novým rokem 2014 vstupuje v platnost norma Euro 6, která představuje další zpřísnění požadavků na množství emisí vypouštěných motorovými vozidly. Svět automobilů tak vstupuje do další etapy ještě větší ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Milotec logo


CNW:Counter
© 2015 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar