Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Elegance v zimě
Milotec - Autodoplňky pro Škoda Octavia III

Hyundai ix20 - druhé nejprodávanější MPV

Ačkoliv je model ix20 čerstvou novinkou, také je u zákazníků velmi oblíben.V prvním měsíci nového roku předběhl v prodejích všechny své hlavní konkurenty a se 124 prodanými kusy se stal druhým nejprodávanějším vozem kategorie MPV. Na první příčku přitom zaostal o pouhých 19 prodaných vozů.

Skvělého výsledku však nedosáhl pouze nový rodinný model ix20, kombinující jedinečný vzhled a skvělé jízdní vlastnosti s klíčovými atributy víceúčelových vozů. Společnost Hyundai přesvědčivě dokazuje, že pozice říjnové jedničky mezi importéry nebyla náhodná a že prodejní strategie je mimořádně funkční. Oproti lednu 2010 zaznamenala více než 70% nárůst prodejů.
„Chceme pokračovat v nastavené a perfektně fungující prodejní strategii zahájené v druhé polovině loňského roku. Díky výhodným nabídkám na klíčové modely spolu s unikátním programem komplexní 5leté záruky, představují vozy Hyundai bezkonkurenčně nejlepší volbu pro stávající i nové zákazníky. Což ostatně prodeje za měsíc leden dokazují,“ říká Business Operations Director společnosti Hyundai Motor Czech, Vladimír Vošický.


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo
Automuzeum CZ


CNW:Counter
© 2015 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar